Basket przegrywa w Żarach

wtorek, 27.2.2018 10:38 451 0

Zawodnicy z uzdrowiska pojechali na mecz do Żar w zaledwie sześcioosobowym składzie, co mogło odbić się na wyniku. Gospodarze zagrali mądrze, konsekwentnie wykorzystując postępujące w szczawieńskiej ekipie zmęczenie.

Już po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzili dziewięcioma punktami. Słabsza postawa Basketu w drugich dziesięciu minutach, sprawiła że Chromik do przerwy prowadził 45:24. Po zmianie stron sytuacja podopiecznych Michała Borzemskiego poprawiła się. Zawodnicy ze Szczawna Zdroju wygrali nawet trzecią kwartę 21:20. Ostatecznie Chromik wygrywa z Basketem 85:63.

Pomimo porażki zawodnicy ze Szczawna Zdroju utrzymali swoją pozycję w tabeli rozgrywek III ligi koszykówki

Chromik Żary - MKS Mazbud Basket Szczawno-Zdrój 85:63 (21:12, 24:12, 20:21, 20:18)

MKS: Adrian Stochmiałek 23, Bartłomiej Józefowicz 16, Mateusz Pilarczyk 12, Paweł Przydryga 4, Jakub Grabka 4, Przemysław Olszewski 4. Trener: Michał Borzemski