komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 kwietnia 2019

Horacego, Feliksa

Dwumiesięczny areszt za włamanie i zniszczenie mienia

poniedziałek, 11.2.2019 09:32 , komentarze: 0 , odsłony: 289
kategorie artykułu:

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 45-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha, który w zeszłym tygodniu najpierw dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego, a następnego dnia zniszczył inny zaparkowany w centrum miasta pojazd. Mężczyznę zatrzymali policjanci prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 4 lutego przed godziną 23:00 przy ul. Andersa w Wałbrzychu. Sprawca włamał się do zaparkowanego samochodu osobowego, jednak ze względu na brak wartościowych przedmiotów wewnątrz pojazdu, niczego nie ukradł. Następnego dnia około godziny 14:00 przy ul. Słowackiego w Wałbrzychu ten sam mężczyzna dokonał zniszczenia innego zaparkowanego samochodu. Starty w tym przypadku oszacowane zostały na kwotę blisko 20 tysięcy złotych. 

Policjanci prewencji bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali podejrzanego o oba czyny mężczyznę. W trakcie czynności procesowych 45-latek przyznał się do ich popełnienia i złożył wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem oraz zniszczenie mienia wałbrzyszaninowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork