Gry kontrolne piłkarzy MKS-u Szczawno-Zdrój

poniedziałek, 25.2.2019 14:13 1685 0

W miniony weekend obie drużyny MKS-u Szczawno-Zdrój rozegrały mecze sparingowe.

Pierwsza drużyna występująca w Klasie Okręgowej zagrała w sobotę w Strzegomiu sparing z Kuźnią Jawor. W meczu tym, w barwach MKS-u z różnych przyczyn (praca, szkoła, kontuzje) nie wystąpiło kilku podstawowych zawodników, co odbiło się na wyniku spotkania, które szczawieńscy zawodnicy przegrali 1:4. Kolejny test-mecz podopiecznych Piotra Borka już 03 marca o godzinie 13:00 na boisku w Aqua Zdroju. Przeciwnikiem będzie lider A-klasy w grupie Wałbrzych I - Orzeł Lubawka.
Drugi zespół MKS-u przygotowujący się do rundy rewanżowej rozegrał w Świebodzicach gierkę z Husarią Grzędy. Pierwsza połowa zapowiadała pogrom rywali, lecz nic takiego nie miało ostatecznie miejsca. Drużyna z Grząd, po pierwszej, bezbarwnej dla siebie połówce przebudziła się i kolejne 45 minut to ona dyktowała grę. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 4:4. W szczawieńskich szeregach w drugiej połowie widać było brak sił, co przełożyło się na końcowy wynik. Zdjęcia z tego spotkania poniżej. Ozdobą tego spotkania był gol z rzutu wolnego Bartłomieja Kulika, który wraca do gry po kilkumiesięcznej przerwie.