komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 kwietnia 2019

Horacego, Feliksa

II miejsce wałbrzyskich policjantów na turnieju charytatywnym w Dzierżoniowie

czwartek, 7.2.2019 09:47 , komentarze: 0 , odsłony: 468
kategorie artykułu:

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zaprezentowali się się w minioną sobotę w charytatywnym turnieju piłki nożnej w Dzierżoniowie. Podczas zawodów odbyła się zbiórka pieniędzy na leczenie jednego z funkcjonariuszy Aresztu Śledczego z tej miejscowości. Wałbrzyscy policjanci dotarli do finału, w którym przegrali po rzutach karnych z drużyną z Piławy Górnej.

Zawody rozegrane zostały w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Udział w nich wzięło 10 drużyn. Były to klubu sportowe z regionu oraz zaproszeni przedstawiciele służb mundurowych. Wśród późniejszych półfinalistów znalazł się zespół Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, który zajął w eliminacjach grupowych miejsce w pierwszej dwójce. W decydującym o tytule mistrzowskim meczu z drużyną z Piławy, wałbrzyscy policjanci zremisowali w spotkaniu 0:0, jednak w rzutach karnych ulegli przeciwnikowi 1:2 i zajęli w turnieju 2 pozycję. 

Skład Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu: sierż. Błażej Gromniak, asp. Arkadiusz Pastuła, sierż. Adam Dominiak, asp. Szt. Tomasz Marciniak, sierż Bartosz Supik, sierż szt. Łukasz Wółkiewicz, asp. szt. Grzegorz Janik i podkom. Bartłomiej Libumski.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork