komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

sobota, 23 marca 2019

Pelagii, Oktawiana

Jak kupić auto w Szwecji i sprowadzić je do Polski?

piątek, 11.1.2019 08:24 , odsłony: 955
kategorie artykułu:

Przez ostatnią dekadę rynek niemieckich, holenderskich, belgijskich, a nawet angielskich aut został już dawno podbity. Po polskich ulicach jeździ coraz więcej samochodów sprowadzonych z zagranicy. Jeśli chcemy być oryginalni i jeżeli szukamy naprawdę dobrego auta, to warto przyjrzeć się nowemu trendowi jakim jest samochód używany ze Szwecji.  

Szwedzi bardzo dbają o swoje samochody i jeśli już decydują się na sprzedaż, to w ręce nowego właściciela chcą oddać auto w jak najlepszym stanie. Kupując w tym kraju można mieć pewność, że jeśli auto przeszło przegląd techniczny to jest w pełni sprawne. Nie ma mowy o przymykaniu oka nawet na jakieś drobne usterki. Ważne jest też to, że w Szwecji nie ma samochodów powypadkowych. Wcale! Jeśli jest wypadek to auto trafia na złom, a nie na aukcję jak w Niemczech!

- Procedury związane z zakupem używanego samochodu ze Szwecji wcale nie muszą być problematyczne na tyle, na ile się wydają - mówi Jacek Fijołek z serwisu CarForFriend.pl w Świdnicy. -  Wystarczy, że znajdziesz rzetelnego importera aut ze Szwecji w Polsce, który niemal wszystkie formalności załatwi za Ciebie. W Carforfriend.pl mówimy po szwedzku i mamy doświadczenie w imporcie ze Szwecji. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na importowane i sprawdzone auta używane. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! SPRAWDŹCarForFriend.pl

Specjaliści z CarForFriend.pl  radzą:

Gdzie szukać i jak sprowadzić szwedzkie auto do Polski?

Przede wszystkim warto wspomnieć, że znalezienie samochodu używanego w kraju skandynawskim nie będzie takie proste jak na przykład w Niemczech. Sprawdzając szwedzki rynek już od razu widać, że aut z drugiej jest znacznie mniej. Do tego dochodzi jeszcze wielkość kraju, która z pewnością nie ułatwia tego zadania. Jeśli zatem jesteśmy zdecydowani na auta używane ze Szwecji, to musimy wiedzieć, że znalezienie wymarzonego egzemplarza może trochę potrwać, a do tego może wiązać się z długimi podróżami po kraju. Niemniej jednak, krok po kroku można pokonać wszystkie przeszkody bo korzyści wynikające z zakupu takiego auta są bardzo duże. Największy wybór to www.blocket.se – strona tylko po szwedzku. W CarForFriend.pl mówimy po szwedzku oczywiście i pomożemy!

Jak sprawdzić auto zakupione w Szwecji?

Każdy z nas ma możliwość sprawdzenia przez Internet do kogo wcześniej należało auto, jak często miało robione przeglądy i kiedy była pierwsza rejestracja. Na stronie https://transportstyrelsen.se podasz numer rejestracyjny auta i się szybko dowiesz. Pracownicy CarForFriend.pl  chętnie pomogą jeśli nie znasz szwedzkiego!

Warto wiedzieć, że podczas podpisywania umowy trzeba zwrócić uwagę na dowód rejestracyjny. Okazuje się bowiem, że w Polsce rejestracja będzie możliwa tylko wtedy gdy dowód będzie miał dwie części, czyli żółtą i niebieską. Poza tym należy zlecić tłumaczenie dokumentów i zgłosić akcyzę do Urzędu Celnego. Na koniec pozostaje już tylko wizyta w wydziale komunikacji i odbiór tablic rejestracyjnych.

A może jednak warto zlecić to sprawdzonemu importerowi?
BIURO CarForFriend.pl
58-100 Świdnica
ul. Kazimierza Odnowiciela 8
Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/
https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

 

czwartek, 21.3.2019 09:37
wtorek, 19.3.2019 10:34
1
piątek, 15.3.2019 11:46
środa, 13.3.2019 09:24
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz