komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

wtorek, 14 lipca 2020

Ulryka, Bonawentury

Koniec roku szkolnego w Szczawnie-Zdroju

środa, 19.6.2019 13:58 , komentarze: 0 , odsłony: 734
kategorie artykułu:

Blisko 340 uczniów oraz 120 przedszkolaków zakończyło dzisiaj, 19 czerwca rok szkolny w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Szczawno-Zdrój. Uroczyste akademie pożegnalne odbyły się w nowej hali sportowej przy ul. Słonecznej 1A.

Życząc uczniom udanych i bezpiecznych wakacji burmistrz Marek Fedoruk podkreślił, że już niebawem dzieci będą mogły korzystać z nowoczesnego basenu Delfinek, który powstaje w bezpośrednim sąsiedztwem hali.

- A najważniejsza inwestycja przed nami, za chwilę ogłaszamy przetarg na budowę nowoczesnej, dużej, spełniającej wszystkie wymagania szkoły, wierzę, że na 75-lecie szkoły będziemy już świadkami dużego zaawansowania prac – podkreślał burmistrz Szczawna-Zdroju.

Budowa szkoły to jedna z największych inwestycji w historii gminy, planowany koszt to 18 mln zł. Przetarg zostanie ogłoszony w III kwartale bieżącego roku.

Podczas wakacji dzieci pozostające w mieście mogą korzystać z oferty półkolonii, przygotowanych przez samorząd. Lista chętnych na pierwszy turnus jest już zapełniona, pozostał jeszcze termin sierpniowy.

Zajęcia wakacyjne organizuje także Miejska Biblioteka Publiczna.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 21 godz temu
poniedziałek, 13.7.2020 08:06
piątek, 10.7.2020 10:29
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele