Krzysztof Kumorek ma plan dla Boguszowa-Gorc

piątek, 10.7.2020 10:13 1362 1

Krzysztof Kumorek, pełniący funkcję Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc wspólnie z radnymi i mieszkańcami gminy przedstawił Szefowi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michałowi Dworczykowi, plan dla Boguszowa-Gorc, czyli najważniejsze potrzeby do realizacji w gminie. Wśród wymienionych zadań znalazły się m.in.: remonty dróg i mostu na ulicy Krakowskiej, budowa obwodnicy, placów zabaw i przedszkola przy ulicy Waryńskiego oraz uzbrojenie terenów pod budownictwo mieszkaniowe.

- Plan powstał w wyniku konsultacji ze wszystkimi radnymi i w oparciu o rozmowy z mieszkańcami gminy. Jestem gotów do realizacji przedstawionych postulatów ze wszystkimi osobami, którym dobro gminy Boguszów-Gorce leży na sercu. Pogłębione konsultacje z mieszkańcami wszystkich dzielnic planuję w najbliższych tygodniach – mówi Komisarz Krzysztof Kumorek.

Spotkanie było również okazją do złożenia podziękowań Panu Ministrowi Michałowi Dworczykowi za trwającą od października 2019 roku modernizację stacji Boguszów-Gorce Zachód.

- Jestem dumny, że mogłem uczestniczyć w konsultacjach społecznych dotyczących rewitalizacji dworca Boguszów-Gorce Zachód. Od zawsze zależało mi, żeby mieszkańcy i turyści podróżowali w jak najbardziej komfortowych warunkach i udało się. Prace remontowe trwają. Ponadto miło mi przypomnieć, że od 4 lipca można już jeździć pociągiem Kolei Dolnośląskich do czeskiego Meziměstí. To również świetna okazja, aby przyjechać do Boguszowa-Gorc, gdzie czekają na turystów wspaniałe atrakcje m.in. w postaci góry Dzikowiec – podkreśla Krzysztof Kumorek, pełniący funkcję Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc. 

Komisarz Krzysztof Kumorek pochodzi z gminy Boguszów-Gorce. Z wykształcenia ekonomista, specjalizujący się zarządzaniem gospodarką społeczną. Analityk. Wieloletni pracownik spółki Tauron Ekoenergia i Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu odpowiedzialny m.in. za tworzenie planów inwestycyjnych i kontakty z samorządami. Doświadczony manager, który z powodzeniem realizował m.in. projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

piątek, 10.07.2020 14:29
SPOSOBY FAŁSZOWANIA WYBORÓW ZAOBSERWOWANE W 1 TURZE-1)PISOWIEC TRZYMAJĄC UKRYTY W...

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz