komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 kwietnia 2019

Horacego, Feliksa

Odpowie za kradzież motoroweru, włamania do piwnic oraz zniszczenie mienia

czwartek, 7.2.2019 09:49 , komentarze: 0 , odsłony: 362
kategorie artykułu:

22-letni mieszkaniec Wałbrzycha trafił w minioną sobotę w ręce policjantów Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna odpowiedzialny jest za kradzież, włamania do piwnic, a także zniszczenie mienia. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Policjanci prewencji zatrzymali mężczyznę przy ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze drugiego komisariatu udowodnili wałbrzyszaninowi, iż na początku stycznia tego roku ukradł motorower o wartości około 2 tysięcy złotych, który ostatecznie w toku wykonanych działań operacyjnych policjanci odzyskali. 

22-latek odpowiedzialny jest również za zniszczenie w listopadzie zeszłego roku ogrodzenia trybun stadionu sportowego przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu. W tym przypadku straty wyniosły 1500 złotych. Wałbrzyszanin w ciągu ostatnich 7 miesięcy dwukrotnie włamał się także oraz dwukrotnie usiłował włamać do tego samego pomieszczenia piwnicznego jednego z budynków w dzielnicy Nowe Miasto, powodując straty w kwocie 1 tysiąca złotych. 

W trakcie czynności procesowych wałbrzyszanin przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Za kradzież, kradzieże z włamaniami oraz zniszczenie mienia 22-latek może trafić za kraty więzienia na 10 lat.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Mati Autogaz
Mati Autogaz
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE