komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 kwietnia 2019

Horacego, Feliksa

Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

czwartek, 7.2.2019 09:51 , komentarze: 0 , odsłony: 377
kategorie artykułu:

Większe ilości narkotyków w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w centrum Wałbrzycha policjanci Zespołu Wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. Funkcjonariusze do sprawy zatrzymali 32-letniego mężczyznę. Wałbrzyszanin usłyszał już zarzuty i stanie teraz przed sądem.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci drugiego komisariatu w miniony wtorek około godziny 15:00 odwiedzili jedno z mieszkań przy ul. Wajdy. Zaskoczony wałbrzyszanin nie chciał dobrowolnie wydać ukrywanych przez siebie narkotyków, dlatego funkcjonariusze przystąpili do przeszukania pomieszczeń. Środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać ponad 1400 porcji handlowych, funkcjonariusze znaleźli ostatecznie w lodówce w kuchni oraz w łazience pod wanną. 

W toku dalszych czynności policjanci zabezpieczyli także dwie wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyków oraz trzy telefony komórkowe. 

32-latek został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanina środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
Mati Autogaz
Mati Autogaz
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele