komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

wtorek, 27 października 2020

Iwony, Sabiny


Podinsp. Arkadiusz Wojnowski pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu

czwartek, 17.9.2020 09:38 , komentarze: 0 , odsłony: 327
kategorie artykułu:

Nowe zadania oraz kolejne zawodowe wyzwania czekają przed podinsp. Arkadiuszem Wojnowskim. Od 15 września dotychczasowy naczelnik prewencji wałbrzyskiej komendy pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu z siedzibą w Szczawnie-Zdroju.

We wtorek I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Rafał Siczek podczas odprawy służbowej powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu podinsp. Arkadiuszowi Wojnowskiemu.

Dotychczasowy Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu służbę w Policji rozpoczął w 1996 roku. Przez ponad 20 lat związany był z Wydziałem Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, gdzie kolejno był policjantem, referentem, asystentem, specjalistą, dyżurnym, by ostatecznie w 2008 roku zostać zastępcą naczelnika tego wydziału.  W grudniu 2016 roku podinsp. Arkadiusz Wojnowski przeniósł się do naszego miasta, gdzie przez blisko 4 lata pełnił służbę jako Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Przypominamy, ze nowa siedziba pierwszego komisariatu znajduje się przy ul. Łączyńskiego 34 w Szczawnie-Zdroju. Od sierpnia służbę pełnią w nim funkcjonariusze, którzy do tej pory pracowali w dotychczasowych komisariatach - pierwszym przy ul. Wrocławskiej oraz piątym przy ul. Andersa w Wałbrzychu.  Swoim zasięgiem objął on rejon wałbrzyskich dzielnic Podzamcze, Piaskowa Góra, Poniatów, Lubiechów, Książ i Biały Kamień oraz gminę Szczawno-Zdrój, miejscowości wchodzące w skład gminy Stare Bogaczowice oraz Nowy i Stary Julianów. Całodobowy telefon do dyżurnego tej jednostki na wypadek pilnej interwencji: 47 87 577 00.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 26.10.2020 12:24
poniedziałek, 19.10.2020 15:41
poniedziałek, 19.10.2020 09:38
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele