komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 20 marca 2019

Klaudii, Eufemii

Poszukiwany zatrzymany na prowadzeniu auta pomimo zakazu sądowego

piątek, 11.1.2019 11:23 , komentarze: 0 , odsłony: 327
kategorie artykułu:

29-letniego wałbrzyszanina zatrzymali w minioną środę po godzinie 6:30 policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Mężczyzna jechał kierowanym przez siebie samochodem osobowym pomimo orzeczonego przez sąd zakazu kierowania pojazdami. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili, że mieszkaniec naszego miasta jest osobą poszukiwaną.

Policjanci 9 stycznia rano rozpoznali jadącego ul. Fredry w Wałbrzychu kierującego samochodem osobowym, który nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze potwierdzili się, że mężczyzna nie powinien prowadzić samochodu do października 2019 roku, gdyż ma orzeczony przez sąd 5-letni zakaz kierowania wszelkich pojazdów. 

Prowadząc dalsze czynności ze sprawcą przestępstwa policjanci ustalili także, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu celem osadzenia go w zakładzie karnym na okres roku za stosowanie przemocy i gróźb bezprawnych w stosunku do innej osoby. 

Funkcjonariusze tym samym zatrzymali podejrzanego i osadzili go w Areszcie Śledczym w Świdnicy. Za kierowanie samochodem pomimo orzeczonego zakazu sądowego mieszkańcowi Wałbrzycha grozi dodatkowa kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


wczoraj, 15 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
poniedziałek, 11.3.2019 09:23
2
piątek, 8.3.2019 10:31
czwartek, 7.3.2019 09:29
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork