PRACA w Steels - księgowy/a

poniedziałek, 19.7.2021 19:15 1445

W związku z dynamicznym rozwojem firma Steels w Żarowie poszukuje osoby na stanowisko:

                                            KSIĘGOWY/A

Zakres obowiązków:

*  Kompleksowe prowadzenie księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami,

*  Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT,PIT,

*  Sporządzanie bilansów oraz sprawozdań finansowych dla spółek,

*  Kontrola formalno – rachunkowa dokumentów księgowych,

*  Księgowanie dokumentów m.in. faktur sprzedaży, zakupów, wyciągów bankowych,

*  Prowadzenie ewidencji środków trwałych,

*  Rozliczanie produkcji,

*  Współpraca z instytucjami zewnętrznymi takimi jak US, GUS, NBP oraz audytorami.

Wymagania:

*  Wykształcenie: absolwenci kierunku finanse i rachunkowość lub technikum ekonomicznego,

*   Doświadczenie na samodzielnym stanowisku: 3-5letnie,

*  Znajomość języka angielskiego,

*  Odpowiedzialność, sumienność, terminowość i dokładność,

*  Znajomość pakietu MS Office/Excel, dobrze widziana znajomość Dynamics 365 Business Central lub Navision,

*  Umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

*  Doświadczenie w spółkach handlowych/usługowych.

Oferujemy:

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),

*  Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności organizacyjnych i interpersonalne,

*  Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

*  Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,

*  Pracę w środowisku międzynarodowym.

Sposób aplikowania: CV prosimy przesyłać w języku angielskim na adres: hr@steels.pl

Klauzula RODO:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).