PRACA w Steels - Planista ds. planowania produkcji

środa, 21.7.2021 12:16 1203

W związku z dynamicznym rozwojem firma Steel.s w Żarowie poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Zakres obowiązków:

Planowanie produkcji uwzględniając maksymalne wykorzystanie maszyn,
Bieżąca kontrola i weryfikacja planu,
Komunikowanie zagrożeń realizacji planu,
Analiza zdolności produkcyjnych i potwierdzenie terminów realizacji zamówień
produkcyjnych w uzgodnieniu z działem sprzedaży,
Podejmowanie działań związanych z poprawą efektywności oraz optymalizacją procesu
produkcyjnego,
Raportowanie i analiza wskaźników produkcyjnych (efektywność, wydajność, koszty),
Nadzór nad dokumentacją produkcyjną,
Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienie realizacji planu,
Monitorowanie i analiza stanów magazynowych.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, technicznym lub informatycznym,
Doświadczenie w obszarze planowania produkcji w firmie produkcyjnej,
Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, terminowość,
Zaangażowanie oraz umiejętności w pracy w zespole,
Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

Znajomość programu Microsoft Dynamics będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Pracę w środowisku międzynarodowym,
Pracę w systemie 1 zmianowym.
Sposób aplikowania: CV prosimy przesyłać w języku angielskim na adres: hr@steels.pl

Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
o ochronie danych).