komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 13 lipca 2020

Henryka, Kingi

Przyjechali na interwencję domową i zatrzymali 20-latkę, która posiadała narkotyki

piątek, 20.9.2019 13:27 , komentarze: 0 , odsłony: 301
kategorie artykułu:

Policjanci prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w miniony wtorek późnym wieczorem udali się do dzielnicy Podgórze na interwencję związaną z awanturą domową. Podczas wykonywanych czynności szybko ustalili, że młoda wałbrzyszanka posiada w swoim mieszkaniu narkotyki w postaci amfetaminy oraz marihuany. 20-latka trafiła więc ostatecznie do izby zatrzymań.

Do interwencji doszło w jednym z mieszkań przy ul. Świdnickiej w Wałbrzychu 17 września po godzinie 23:00. Kiedy policjanci weszli do kuchni, wyczuli nietypową woń unoszącą się w powietrzu i szybko ustalili, że jest to zapach marihuany. Zawiniątko z tym środkiem odurzającym leżało na blacie kuchennym. W toku wykonanych dalszych czynności funkcjonariusze prewencji znaleźli w zamrażalce lodówki także narkotyki w postaci amfetaminy, z których można było wykonać blisko 100 porcji handlowych tych środków psychotropowych i zatrzymali do sprawy 20-letnią lokatorkę.

Wałbrzyszanka podczas czynności procesowych przyznała się do posiadania narkotyków i stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
piątek, 10.7.2020 10:29
czwartek, 9.7.2020 14:16
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele