komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 2 lipca 2020

Jagody, Urbana

Święto Niepodległości w Czarnym Borze

wtorek, 12.11.2019 12:33 , komentarze: 0 , odsłony: 556
kategorie artykułu:

8 listopada, w piątkowe popołudnie na hali Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnym Borze odbyła się uroczystość upamiętniająca 101. Rocznicę odzyskania Niepodległości.

Mieszkańcy gminy obejrzeli przepełniony patriotyzmem program artystycznym, przygotowany przez grono pedagogiczne, uczniów oraz reprezentantów sołectw i organizacji pozarządowych, w tym zespołów ludowych i seniorów. Talent taneczny zaprezentowały uczennice GZSz-P w pokazie tańca z szarfami oraz z flagami. Ogromnym talentem wokalnym wykazał się chór, który towarzyszył solistom i zespołom podczas całego widowiska. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele gminy Czarny Bór: Adam Górecki – wójt gminy, Dorota Skibska – zastępca wójta gminy, Marzena Łatka – przewodnicząca Rady Gminy oraz radni gminy, a także Grzegorz Macko – Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Sylwestra Wawrzyniak – Przewodnicząca Rady Powiatu Wałbrzyskiego, Jarosław Gęborys – Starosta Kamiennogórski, Małgorzata Krzyszkowska – Wicestarosta Kamiennogórska. 
Dziękuję dyrektor GZSz-P – Annie Dziewit oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tej patriotycznej uroczystości. Cieszę się i gratuluję, że w tak wspaniały i podniosły sposób uczciliśmy Niepodległą – podkreśla Adam Górecki, wójt gminy.

źródło: UG Czarny Bór

 

Wasze komentarze

wtorek, 30.6.2020 10:45
poniedziałek, 29.6.2020 15:40
poniedziałek, 29.6.2020 08:42
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele