komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

wtorek, 14 lipca 2020

Ulryka, Bonawentury

Tańczą i „działają lokalnie”

czwartek, 19.9.2019 10:16 , komentarze: 0 , odsłony: 308
kategorie artykułu:

Taniec, muzyka oraz wulkan dziecięcej energii i wszystko to już od września w Bibliotece +Centrum Kultury w Czarnym Borze.

Wraz z początkiem roku szkolnego w  czarnoborskim Centrum ruszył projekt "Taniec naszą pasją" (projekt dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Lubawce).
„Taniec naszą pasją” to projekt zakładający realizację cyklicznych warsztatów tanecznych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia (z przytupem i tanecznym krokiem ) ruszyły już we wrześniu, potrwają do grudnia br. i zakończą się pokazem tanecznym. Warsztaty obejmujące zabawy ruchowe, rytmikę oraz podstawy street dance i hip-hop, prowadzi Renata Łukaszewicz Szczepanik - utytułowana instruktorka tańca oraz doświadczony pedagog.
Propozycja nowych warsztatów spotykała się z olbrzymim zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców gminy, jak się okazuje w Czarnym Borze tańczyć hip-hop chcą zarówno dziewczęta, jak również chłopcy.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 11 godz temu
piątek, 10.7.2020 10:29
czwartek, 9.7.2020 14:16
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz