Volley Głuszyca trzy razy na podium!

sobota, 1.7.2017 15:15 2586 0

Drużyna Volley Głuszyca w ostatnim czasie trzykrotnie stanęła na podium w organizowanych w pobliskich miejscowościach zawodach siatkarskich  dla amatorów. W Turnieju Finałowym Amatorskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn w Dzierżoniowie w dniu 21 maja drużyna Volley Głuszyca zajęła miejsce drugie.

Głuszyccy siatkarze zostali zwycięzcą I Świętojańskiego Turnieju Siatkarskiego o puchar wójta gminy Kamienna Górarozegranego  w nocy z 23 na 24 czerwca w Krzeszowie. Najlepszy zawodnikiem turnieju (MVP) został Bartłomiej Paliwoda. 17 czerwca rozegrany został turniej w ramach Dni Pieszyc 2017. Tym razem zespół Volley Głuszyca w składzie: Justyna Kaczmarczyk, Bartłomiej Paliwoda, Dominik Niewęglowski, Sławomir Holewczyński, Mateusz Misiak, Wojciech Stawiany wywalczył  miejsce drugie.