komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 kwietnia 2019

Horacego, Feliksa

Wałbrzyski policjant na podium podczas IX Międzynarodowego Turnieju Carpathia Karate Cup 2019

piątek, 8.2.2019 08:56 , komentarze: 0 , odsłony: 1036
kategorie artykułu:

Wałbrzyski policjant - asp. szt. Mariusz Leś - reprezentujący na co dzień Klub Karate Kyokushinkai z Głuszycy zajął drugie miejsce w kategorii MASTERS -85 kg podczas IX edycji Międzynarodowego Turniej Carpathia Karate Cup 2019. W zawodach, które odbyły się pod koniec stycznia w Rzeszowie, udział wzięło ponad 700 zawodników z 12 krajów.

W turnieju wystartowali sportowcy z Białorusi, Bułgarii, Czech, Hiszpanii, Kanady, Litwy, Rumunii, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Węgier oraz Polski. Uczestnicy rywalizowali na sześciu matach w konkurencjach Kata i Kumite. Organizatorem zawodów był Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM kierowany przez sensei Janusza Wiśniewskiego, a funkcję Sędziego Głównego pełnił shihan Krzysztof Brzozowski. Głuszycki klub reprezentowało pięcioro zawodników, w tym startujący w kategorii Masters wałbrzyski policjant asp. szt. Mariusz Leś. 

Funkcjonariusz, który na co dzień jest także trenerem młodszych zawodników, po zaciętej rywalizacji eliminacyjnej dotarł do finału swojej kategorii, gdzie musiał uznać wyższość Oleksandra Mazurenko z Ukrainy. Ostatecznie asp. szt. Mariusz Leś stanął na drugim stopniu podium. 

Najlepsza trójka kategorii MASTERS KUMITE MEN -85 kg +35 years
1. Oleksandr Mazurenko z Ukrainy
2. Mariusz Leś z Polski
3. Oleksandr Rudenko z Ukrainy 

Wałbrzyskiemu policjantowi gratulujemy świetnego wyniku sportowego i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy także do obejrzenia jednej z walk eliminacyjnych, którą na oficjalnym profilu zawodów udostępnili organizatorzy turnieju. Asp. szt. Mariusz Leś walczył z numerem 075 (od min.8:46).

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki