komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 19 października 2019

Ziemowita, Jana

Walim zaprasza na plażę!

piątek, 12.7.2019 09:57 , komentarze: 0 , odsłony: 648
kategorie artykułu:

Jak na plażę, to tylko do Zagórza Śląskiego! ”Słoneczne” miejsce wyznaczone do kąpieli czynne jest już od 6 lipca!

Urozmaicona linia brzegowa z głębokimi zatoczkami, strome brzegi z malowniczymi skałkami gnejsowymi, górująca nad jeziorem tajemnicza sylwetka Zamku Grodno sprawia, że Jezioro Bystrzyckie to jedno z najpiękniejszych jezior zaporowych w Sudetach. To wspaniałe i piękne miejsce dla  wszystkich plażowiczów i ludzi szukających odrobiny wytchnienia nad wodą. Piękna pogoda, czysta woda, ale przede wszystkim specjalnie przygotowana plaża, sprzyja zażywaniu kąpieli wodnych. A od 6 lipca można bezpiecznie korzystać z kąpieli w zagórzańskim Jeziorze Bystrzyckim. Swoją działalność rozpoczęło bowiem miejsce wyznaczone do kąpieli „Słoneczne”. Zapraszamy zatem w każdą  wakacyjną sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00. Bezpieczeństwa nad „Słonecznymi” wodami miejsca wyznaczonego do kąpieli strzec będzie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Wałbrzycha.
Przypominamy – kąpiemy się tylko w miejscach wyznaczonych i pod czujnym okiem ratowników. Woda to żywioł, dlatego należy zachować szczególną ostrożność i dużą rozwagę.
Gorąco polecamy tę letnią ofertę wakacyjnego wypoczynku i zapraszamy na „Słoneczne” miejsce do kąpieli przy ul. Wodnej w Zagórzu Śląskim. Wstęp wolny!
źródło: UG Walim

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki