komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

wtorek, 14 lipca 2020

Ulryka, Bonawentury

Wystartowała Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych

środa, 19.6.2019 09:54 , komentarze: 0 , odsłony: 853
kategorie artykułu:

We wtorek 18 czerwca głuszyccy młodzi biegacze rozpoczęli sportową rywalizację w ramach Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych 2019. Jak zawsze towarzyszyło jej mnóstwo sportowych emocji.
Dziewczęta i chłopcy podzieleni zostali na kategorie wiekowe. Najmłodsi biegali na dystansach 30 m i 100 m, starsi ścigali się na dystansach 40 m i 200 m, natomiast najstarsi walczyli o jak najlepsze wyniki w biegach na 60 m i 400 m. Najlepsi zawodnicy biegów krótkich i długich zostali nagrodzeni medalami. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali dyplomy uczestnictwa. 

Organizatorzy LLSP: Burmistrz Głuszycy Roman Głód, Komisja Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Głuszycy, Centrum Kultury-MBP w Głuszycy, nauczyciele wychowania fizycznego z głuszyckich szkół podstawowych.

Wyniki biegów.

LIGA LEKKOATLETYCZNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2019

BIEG KRÓTKI

Dziewczynki 2010-2012 – bieg na 30m 
1. Lena Kuchnia 
2. Maja Borowiec
3. Wiktoria Jędrzejczyk 

Chłopcy 2010-2012 – bieg na 30m 
1. Bisek Kacper
2. Turkiewicz Ksawery 
3. Karol Piątkowski 

Dziewczynki 2008-2009 – bieg na 40m 
1. Aleksandra Stabrowska
2. Amelia Molska
3. Wiktoria Zajączkowska 

Chłopcy 2008-2009 – bieg na 40m 
1. Filip Parcheniak 
2. Andrzej Agaciak
3. Maciej Broczek 

Dziewczynki 2007-2006 – bieg na 60m 
1. Amelia Milczarek 
2. Marta Pąklak 
3. Anastazja Łuszczek 

Chłopcy 2007-2006 – bieg na 60m 
1. Adrian Pokojowczyk 
2. Kacper Pyszka

Dziewczynki 2005-2004 – bieg na 60m 
1. Martyna Milczarek

Chłopcy 2005-2004 – bieg na 60m 
1. Szymon Kwiatkowski 
2. Kacper Nowicki 
3. Kacper Skitowski 

BIEG DŁUGI

Dziewczynki 2010-2012 – bieg na 100m 
1.Lena Kuchnia 
2. Maja Borowiec
3. Magdalena Jelewska 

Chłopcy 2010-2012 – bieg na 100m 
1. Ksawery Turkiewicz 
2. Kacper Bisek 
3. Mateusz Płotkowiak 

Dziewczynki 2008-2009 – bieg na 200m 
1. Aleksandra Stabrowska 
2. Amelia Molska 
3. Zuzanna Parcheniak 

Chłopcy 2008-2009 – bieg na 200m 
1. Filip Parcheniak
2. Andrzej Agaciak
3. Miłosz Styrbicki 

Dziewczynki 2007-2006 – bieg na 400m 
1. Amelia Milczarek
2. Marta Pąklak 
3. Dorota Fiedorowicz 

Chłopcy 2007-2006 – bieg na 400m 
1. Adrian Pokojowczyk
2. Kacper Pyszka

Dziewczynki 2004-2005 – bieg na 400m 
1. Martyna Milczarek

Chłopcy 2004-2005 – bieg na 400m 
1. Szymon Kwiatkowski
2. Igor Tokarczyk 
3. Kacper Skitowski

źródło: UM Głuszyca

 

Wasze komentarze

wczoraj, 19 godz temu
poniedziałek, 13.7.2020 08:06
piątek, 10.7.2020 10:29
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki