komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 20 marca 2019

Klaudii, Eufemii

Zatrzymani za kradzieże z włamaniami

piątek, 11.1.2019 11:21 , komentarze: 0 , odsłony: 263
kategorie artykułu:

Trzech mieszkańców miejscowości Grzędy trafiło w miniony poniedziałek w ręce policjantów z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach. Wszyscy zatrzymani odpowiedzą przed sądem za kradzieże z włamaniami, których dokonali w ostatnich latach na terenie powiatu wałbrzyskiego oraz kamiennogórskiego.

Boguszowscy funkcjonariusze realizując informacje własne w ostatnich dniach pracowali nad sprawą kradzieży z włamaniem do samochodowej myjni automatycznej usytuowanej na terenie Krzeszowa, z której zginęło 2 tysiące złotych. W toku przeprowadzonych czynności operacyjnych policjanci ustalili, że za przestępstwem stoi trzech mieszkańców miejscowości Grzędy.  Młodzi mężczyźni w wieku 18, 22 i 24 lat zostali zatrzymani 7 stycznia w swoich miejscach zamieszkania. Funkcjonariusze podczas przeprowadzonych przeszukań pomieszczeń odzyskali część skradzionych pieniędzy. 

W toku dalszych czynności procesowych z zatrzymanymi mundurowi udowodnili 18-latkowi popełnienie czterech innych podobnych przestępstw dokonanych w roku 2018 na terenie powiatu wałbrzyskiego oraz kamiennogórskiego. Nastolatek między innymi pod koniec listopada poprzez zerwanie skobla w drzwiach altanki ukradł elektronarzędzia o łącznej wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Najstarszy z mężczyzn – 24-latek – odpowie dodatkowo za 9 innych kradzieży i  włamań na terenie Boguszowa-Gorc, Czarnego Boru oraz Krzeszowa, których dokonał w latach 2017 i 2018. 

W trakcie czynności procesowych wszyscy podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


wczoraj, 9 godz temu
wczoraj, 11 godz temu
wczoraj, 11 godz temu
wczoraj, 13 godz temu
wczoraj, 14 godz temu
wczoraj, 14 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Praca na GoWork
Praca na GoWork