komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 24 kwietnia 2019

Horacego, Feliksa

Zatrzymany za kradzież i kradzież z włamaniem

piątek, 8.2.2019 08:48 , komentarze: 0 , odsłony: 416
kategorie artykułu:

22-letni mieszkaniec Wałbrzycha trafił w miniony wtorek w ręce policjantów Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. Młody mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież oraz kradzież z włamaniem.

Policjanci drugiego komisariatu w toku wykonanych czynności operacyjnych ustalili, że 2 lutego 22-latek wykorzystując nieuwagę swojego znajomego ukradł z jego mieszkania przy ul. Konopnickiej tablet, dwa telefony komórkowe oraz portfel z dokumentami o łącznej wartości kilkuset złotych, a trzy dni później dokonał kradzieży z włamaniem do położonego kilkaset metrów dalej mieszkania przy ul. Wajdy, z którego zniknął telewizor o wartości 1500 złotych. 

Realizując informacje własne policjanci zatrzymali młodego złodzieja w miniony wtorek koło południa w miejscu zamieszkania przy ul. Pługa w Wałbrzychu i odzyskali skradziony odbiornik telewizyjny. W trakcie czynności procesowych wałbrzyszanin przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwa 22-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele