komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

wtorek, 27 października 2020

Iwony, Sabiny


Znaki czasu epidemii - wystawa fotografii

poniedziałek, 14.9.2020 09:38 , komentarze: 0 , odsłony: 301
kategorie artykułu:

11 września w sali wystawowej Ośrodka Społeczno-Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” Wałbrzych odbył się wernisaż ogólnopolskiej wystawy fotografii, o osobliwym tytule  „Znaki czasu epidemii”.

Uczestnikami wystawy są fotografowie z całej Polski. Każdy z nich zainspirowany tym samym tematem, na swój własny sposób, z pasją, podejmuje artystyczny trud fotografowania. Pragnie ukazać ludzkie doznania, stan ducha w zderzeniu z nową, nieznaną dotąd i niejednokrotnie też kontrowersyjnie pojmowaną rzeczywistością - pandemii koronawirusa - pełną obaw, ale nierzadko i optymizmu, obdarzoną zwątpieniem, ale także w obliczu nadziei, wachlarza nastrojów i twórczych inspiracji.

Wystawa stanowi niepowtarzalną okazję spojrzenia na nas – ludzi, jacy byliśmy w minionym czasie i do konfrontacji z sobą, czyli refleksji na ile zmieniło nas i nasze życie to, co przeżyliśmy i jakie znaleźliśmy antidotum na dalszy czas.

Organizatorzy wydarzenia:  Ośrodek Społeczno-Kulturalny  Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” i Komisja Fotografii Krajoznawczej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej otrzymali gratulacje od Państwowego Inspektoratu Sanitarnego za podejmowanie znaczących przedsięwzięć w okresie panującej pandemii.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 26.10.2020 12:24
poniedziałek, 19.10.2020 15:41
poniedziałek, 19.10.2020 09:38
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki