Nowa generacja EPILACJI LASEROWEJ w KRIOESTHETIC

piątek, 27.8.2021 16:21 5220

LASER EPILACYJNY ELYSION – TRWAŁA EPILACJA WŁOSÓW JASNYCH I CIEMNYCH

Jest to zabieg trwałej epilacji owłosienia przy użyciu elitarnej technologii USP, dzięki której osiągamy najwyższą moc, a jednocześnie najkrótszy czas przesyłania impulsu epilacyjnego.

To innowacyjne rozwiązanie pozwala na leczenie impulsami trwającymi od 3ms, które osiągają odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszka włosowego bez wpływu na skórę. Laser zawiera system Crystal Freeze, który zapewnia chłodzenie skóry, niweluje dyskomfort, w przeciwieństwie do innych laserów, epilacja zapewnia komfortowe uczucie podczas zabiegu. 

Dlaczego warto skorzystać z epilacji laserowej?

Sporo naszej codziennej uwagi i wysiłku angażuje walka z owłosieniem na obszarach ciała, na których wcale go nie oczekujemy. Golimy włoski a one wyrastają mocniejsze. Wyrywamy, depilujemy i razimy prądem a one pojawiają się prędzej, czy później w tych samych miejscach z tym samym natężeniem, po drodze męcząc nas, a to zapaleniem mieszków włosowych, a to podrażnioną skórą czy wrastającymi pod skórę włoskami. Rozwiązaniem jest tutaj trwała epilacji owłosienia.

Depilacja laserowa wpływa pozytywie nie tylko na wygląd, ale też na codzienny komfort, dlatego że systematyczne usuwanie owłosienia tradycyjnymi metodami może mocno podrażania skórę, a nawet ją uszkadzać, zwiększając ryzyko wystąpienia np. czyraka pod pachami.

ELYSION to:

 • laser diodowy do epilacji wykonany w elitarnej technologii USP, co gwarantuje najwyższą moc i najkrótszy impuls,
 • laser posiadający najwyższą częstotliwość impulsów 3Hz dla każdej gęstości energii i czasu trwania impulsu,
 • laser skutecznie epilujący wszystkie kolory włosów – aplikatory emitujące dwie różne długości fali – światło o 2 różnych długościach fali: 755nm, 808nm (Elysion znacznie skuteczniej epiluje jasne włosy w porównaniu z innymi, dostępnymi laserami diodowymi),
 • laser Elysion posiada dwa tryby pracy: statyczny (do 3Hz) i dynamiczny bezbolesny (do 15Hz),
 • laser Elysion jest najbezpieczniejszym laserem diodowy do epilacji, ponieważ posiada chłodzenie Crystal Freeze i najkrótszy czas impulsu (gwarantuje stabilną temperaturę naskórka 5ºC podczas całego zabiegu, bez względu na temperaturę otoczenia i czas trwania zabiegu i bez ryzyka wystąpienia bólu u pacjenta)

Czy laser epilacyjny jest bezpieczny?

Epilacja laserowa jest bezpieczna dla skóry i dla całego organizmu. Zabieg daje miejscowe, a nie ogólnoustrojowe efekty, więc nie trzeba się obawiać, że niechcący usuniemy włosy w innych miejscach na ciele – po prostu nie ma takiej możliwości. Trwałe usuwanie owłosienia dotyczy tylko włosków poddanych działaniu lasera.
Zabieg jest nieinwazyjny, dlatego nie trzeba się go obawiać. Laser ELYSION jest bardzo precyzyjny i spełnia restrykcyjne normy. Dodatkowo wiedza i doświadczenie naszego personelu sprawiają, że podczas zabiegu można się całkowicie rozluźnić.

Depilacja laserowa – efekty

Laser epilacyjny ELYSION usuwa owłosienie na stałe. Włoski nigdy już nie odrastają, dzięki czemu można się cieszyć idealnie gładką skórą w każdej sytuacji. Skóra wygląda na zadbaną, dlatego że nie widać na niej tych charakterystycznych ciemnych kropeczek, które pozostają zwykle na miejscu przyciętych tuż przy skórze włosków. .

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

Mimo że depilacja laserowa jest polecana naprawdę dużemu gronu Klientów, istnieją pewne przeciwwskazania do wykonywania tego zabiegu. Są nimi:

 • terapia retinoidami i tetracyklinami;
 • choroby skóry;
 • przyjmowanie sterydów lub leków hormonalnych;
 • niedawno wykonane peelingi, szczególnie te bardzo głębokie;
 • okres do kilku pierwszych dni po depilacji woskiem, maszynką lub kremem;
 • choroba nowotworowa;
 • mocna opalenizna, również ta uzyskana dzięki samoopalaczowi.

Zapraszamy!

Twoje Piękno jest dla nas najważniejsze!

 

KRIOESTHETIC

ul. Bielawska 14
58-200 Dzierżoniów

ul. Parkowa 4D,
58-200 Dzierżoniów

Zadzwoń: 
512 970 979

E-mail: krioesthetic@gmail.com 

FB: web.facebook.com/KrioDent 

www.krioesthetic.pl 

  


Krioesthetic Smok Biznesu 2018 - kategoria Przedsiębiorstwo Roku