Czy wiesz, że na terenie Twojego miasta działają tanie dostawy miejskie?

czwartek, 6.10.2022 00:00 6327

 Leżysz chory w łóżku i nie ma kto przywieźć tobie lekarstw z apteki? Masz ochotę na ulubioną sałatkę, czy burgera, ale restauracja nie prowadzi dowozu? Nie masz czasu jechać na zakupy do marketu i wolisz, żeby ktoś Ci je przywiózł?  Zamówiłeś telewizor do odbioru w sklepie i nie chce ci się po niego jechać? Potrzebujesz dostarczyć dokumenty do firmy, ale nie możesz ruszyć się z domu?  Chcesz zrobić prezent komuś bliskiemu, albo wysłać kwiaty? A może potrzebujesz wysłać towar i nie masz czasu jechać do paczkomatu?

W każdej z tych sytuacji, problem rozwiązują GLOB - dostawy miejskie.

GLOB - to rodzima, bielawska firma zajmująca się expresowymi przesyłkami miejskimi z adresu, na adres. Warto skorzystać z usług kuriera, który w najszybszym możliwym czasie, dostarczy dowolny przedmiot we wskazane miejsce. Twoje sprawy będą załatwione, a Ty zaoszczędzisz czas i zajmiesz się tym, co lubisz.

ZADZWOŃ i dowiedz się jak prosto jest ZAMÓWIĆ KURIERA!   TEL. 789 850 640

Koszt dostawy już od 10 zł !

 

 - Oferujemy szybkie dostawy miejskie. Dostarczymy wszystko czego potrzebują nasi klienci – mówi Edyta Babiarz, właścicielka firmy. -  Wystarczy jeden telefon pod numer:  789 850 640, a my za niewielkie pieniądze zrealizujemy każde zamówienie i przywieziemy pod dom. Zakupy, leki, meble czy AGD. Współpracują z nami markety, restauracje, pizzerie, bary, sklepy RTV, AGD. Nasza lista jest otwarta, więc jeżeli prowadzisz biznes i chcesz dołączyć do listy partnerów - serdecznie zapraszamy.

 

 

Sprawdź listę partnerów TUTAJ – https://www.facebook.com/dostawymiejskieglob

 ZOBACZ WIDEO  - https://www.youtube.com/watch?v=R5n0Z-YQ9dQ

GLOB dostawy miejskie to nie tylko dostarczanie żywności, zakupów, drobnych pakunków, listów, kwiatów, czy prezentów. GLOB - to także przeprowadzki, przewozy mebli, czy transport i dostawy innych dużych gabarytów.