Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Dzierżoniowa

poniedziałek, 30.8.2021 13:00 1258 0

W niedzielę29 sierpnia2021 rokuna boisku do siatkówki plażowej przy Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Dzierżoniowa. Do turnieju, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, przystąpiły 3 drużyny, które rywalizowały między sobą o końcowe zwycięstwo.Po rozegraniu wszystkich spotkań wyłoniono zwycięzcę turnieju, którym został ekipa ULANI BVT (Mateusz Bury, Paweł Frydrychowski). Drugie miejsca zajęli ZEMANEK&GIERA (Kuba Zemanek, Patryk Giera). Na trzecim stopniu podium uplasowała się natomiast ekipa Z DOSKOKU (Piotr Wyrostkiewicz, Mateusz Maziarz).

Drużyny otrzymały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe.