komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

środa, 5 sierpnia 2020

Oswalda, Marii

Dom Seniora Marconi poradził sobie z koronawirusem.Wznawia odwiedziny i przyjęcia pensjonariuszy

niedziela, 28.6.2020 08:00 , odsłony: 3167
kategorie artykułu:

Sytuacja w kraju, jak i poza jego granicami, pokazała nam i nadal pokazuje, że koronawirus jest i jak twierdzą epidemiolodzy oraz lekarze specjaliści z zakresu medycyny zakaźnej,  z pewnością pozostanie z nami, podobnie jak  analogiczny wirus grypy. Przez ostatnie tygodnie jako jedna z pierwszych placówek opiekuńczych, nauczyliśmy się pracować w jego środowisku zachowując szczególne środki ostrożności i jeszcze bardziej zwiększoną czujność w obszarze pierwszych objawów i możliwości pojawienia się COVID-19.

Zapewniamy naszym pracownikom  bezpieczne warunki pracy, komplet środków ochrony osobistej: kombinezony barierowe, przyłbice, maseczki FFP2 , FFP3, gogle, rękawice, gwarantując ochronę zdrowia własnego oraz wszystkich naszych podopiecznych.

Mamy zbudowany stały i stabilny personel, który nie dzieli pracy pomiędzy innymi placówkami medycznymi. Zaimplementowaliśmy kolejne, nowe i niezbędne procedury, w tym procedurę odwiedzin seniorów i przyjęć nowych podopiecznych oraz procedurę kwarantanny i testów na obecność koronawirusa dla nowych pracowników oraz pensjonariuszy tak, aby po przejściu nowych wytycznych mogły takie osoby dołączyć bez obawy o zakażenie innych do naszej placówki.

Zespół kierujący Domem Seniora Marconi po zażegnaniu sytuacji związanej z pojawieniem się COVID-19 w placówce, aktualnie przekazuje swoje doświadczenie i dzieli się zdobytą w trakcie epidemii wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi osobami kontaktującymi się w tej sprawie tak, aby w podobnych domach opieki personel wraz z osobami zarządzającymi byli przygotowani na ewentualność pojawienia się zakażenia i skutecznej z nim walki. Ostatnie tygodnie pokazały nam, iż podstawą w walce z koronawirusem jest stabilny i stały personel, wprowadzenie rygorystycznych procedur używania środków ochrony osobistej, zachowania i przestrzegania bezpieczeństwa osób przebywających w placówce oraz bezpośredni i stały kontakt zarówno ze służbami sanitarnymi jak również pogotowiem ratunkowym, szpitalami zakaźnymi i jednoimiennymi. 

Aktualnie zorganizowaliśmy pracę naszej placówki tak, aby ograniczyć ryzyko zakażeń do minimum, a jeśli się ono pojawi, chcemy mieć 100% gwarancji, iż poradzimy sobie z problemem. Wierzymy, że ta kompetencja, którą wspólnie z lekarzami i pracownikami sanepidu, będzie kolejnym argumentem, abyście Państwo nadal nam ufali i mogli pozostawiać swoich bliskich w naszych rękach.

WIRTUALNY SPACER  PO DOMU SENIORA MARCONI - https://domsenioramarconi.pl/galeria/

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych podopiecznych i ich rodzin od 15. czerwca br.  wznowiliśmy odwiedziny w Domu Seniora Marconi w Świdnicy.

W tym celu przygotowaliśmy specjalne miejsce wraz ze środkami ochrony osobistej do bezpiecznych spotkań tak, aby uchronić seniorów oraz personel przed zakażeniem koronawirusem.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo podopiecznych oraz pracowników Domu Seniora Marconi, dlatego przygotowaliśmy w tym celu dla Państwa możliwość odpłatnego nabycia jednorazowych środków ochrony osobistej będących niezbędnym wyposażeniem w trakcie odwiedzin.

W celu umówienia się na wizytę ze swoimi bliskimi w Domu Seniora Marconi bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją pod nr tel.: 887 533 111  lub  74 851 88 55

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stonie internetowej - https://domsenioramarconi.pl/

W związku z ustabilizowaniem sytuacji epidemicznej w Domu Seniora Marconi oraz przygotowaniem i wprowadzeniem procedury przyjęć nowych pensjonariuszy, która zakłada m.in. przyjmowanie seniorów  tylko z ważnym nie starszym niż 72h winnikiem negatywnym testu na COVID-19 oraz umieszczenie podopiecznych do momentu wykonania ponownego testu w pojedynczych pokojach, na odrębnym piętrze, pod opieką dedykowanego dla tej strefy personelu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z recepcją Domu Seniora Marconi pod nr tel.: 887 533 111 lub 74 851 88 55, gdzie otrzymają Państwo wyczerpujące informacje na temat przedmiotowej procedury oraz niezbędne dokumenty związane z przyjęciem do naszej placówki.

Dom Seniora MARCONI

58-100 Świdnica
ul. Wrocławska 50

tel. 74 851 88 55

FB: https://www.facebook.com/domsenioramarconi/

STRONA: https://domsenioramarconi.pl/

 
wtorek, 4.8.2020 08:00
poniedziałek, 3.8.2020 15:45
14
poniedziałek, 3.8.2020 00:00
poniedziałek, 3.8.2020 17:30
32
poniedziałek, 3.8.2020 10:45
29
sobota, 1.8.2020 13:40
4
piątek, 31.7.2020 14:00
6
piątek, 31.7.2020 13:26
2
czwartek, 30.7.2020 14:30
76
czwartek, 30.7.2020 13:45
28
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status