Dzierżoniowska policja prowadzi działania w związku z obowiązującymi obostrzeniami

czwartek, 2.9.2021 17:11 3578 2

W związku z powrotem dzieci i młodzieży do szkół, oraz zbliżającą się jesienną aurą przypominamy, iż  obostrzenia dotyczące koronawirusa wciąż są obowiązujące. Funkcjonariusze policji powiatu dzierżoniowskiego apelują o stosowanie się do nałożonych wytycznych i jednocześnie informują, że  kontrolują ich przestrzeganie

Przestrzeganie zasad i obostrzeń związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania pandemii jest niezwykle istotne. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Działania podejmowane przez policję związane są z zakończeniem wakacji, co skutkuje gromadzeniem zarówno w środkach transportu komunikacji miejskiej jak i placówkach oświatowych. Nadchodząca jesień i aura także mogą mieć wpływ na wzrost zachorowań. Dzierżoniowscy policjanci apelują i przypominają, że przede wszystkim stosowanie się do obostrzeń ma nas i naszych najbliższych ustrzec przed utratą zdrowia, a nawet życia. Funkcjonariusze podjęli działania kontrolne mające na celu sprawdzenie, czy wytyczne są przestrzegane. Policjanci prowadzą działania między innymi w środkach komunikacji miejskiej, miejscach gdzie może dochodzić do skupisk ludzkich, takich jak na przykład Centrum Przesiadkowe.

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

czeski film sobota, 11.09.2021 14:31
prócz pisowskiej tv nie widziałem ani epidemii tym bardziej pandemii
Covid poniedziałek, 06.09.2021 12:53
Kończ waść. Wstydu oszczędź.