komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 18 września 2021

Irmy, Stanislawa

Exotic Island – strefa z nowymi, wodnymi atrakcjami już czeka w Energylandii!

czwartek, 5.8.2021 18:42 , odsłony: 218
kategorie artykułu:

Energylandia to najpopularniejszy i najchętniej wybierany rodzinny park rozrywki w Polsce. Wiele osób odwiedza go co roku, by sprawdzić najnowsze roller coastery, ale również po to, by przejechać się niektórymi z nich po raz kolejny. I chociaż Energylandia jest z nich znana, nie można zapominać, że to nie tylko źródło ekstremalnych wrażeń, ale również miejsce dla osób, które poszukują odpoczynku nad wodą czy po prostu parku wodnego. W tym roku oferta Parku znów się powiększyła – czas powitać Exotic Island!

Czym jest Exotic Island?

Exotic Island to przestrzeń, która wzbogaca istniejący od dawna Water Park. To ogromny, wodny plac zabaw, który idealnie sprawdzi się zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Na Exotic Island składają się liczne zjeżdżanie – jest ich aż 5, a do tego bardzo wiele różnorodnych atrakcji tryskających, w tym armatki wodne.

Całość oczywiście odzwierciedla klimat egzotycznej wyspy, podobnie jak i wszelkie dekoracje, dzięki czemu możemy się tutaj naprawdę znakomicie zrelaksować i odpocząć, dając się otulić słonecznym promieniom. Całość obejmuje blisko 2 hektary, powierzchnia nowych atrakcji jest więc olbrzymia.

Wyspa będzie idealnym miejscem oczywiście dla rodzin z dziećmi, nawet z tymi najmniejszymi i najmłodszymi. Jest tutaj przestrzeń dedykowana właśnie najmłodszym, gdzie znajdują się m.in. odpowiednio, zaprojektowane specjalnie dla nich, niewielkie zjeżdżanie. Same brodziki mają tutaj maksymalnie 20 cm, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie ze swoimi pociechami. Poza naszą opieką, piecze nad nimi będą trzymać również wykwalifikowani ratownicy, których nigdy nie zabraknie.

Lokalne atrakcje przystosowane są również do wymagań starszych dzieci, są tutaj więc również większe zjeżdżanie czy armatki wodne, dzięki czemu bawić będą mogli się nie tylko najmłodsi.

By dobrze bawić się na Wyspie, nie powinno martwić się o wszystkie swoje rzeczy – to będzie jednak naprawdę proste, gdyż będą one mogły zostać pozostawione w szatniach i szafkach depozytowych. Dzięki temu każdy będzie mógł tutaj skupić się głównie na odpoczynku lub znakomitej zabawie.

Na miejscu nie mogło zabraknąć również dwóch naprawdę znakomitych punktów gastronomicznych, dzięki czemu wszyscy, którzy zgłodnieją, nie będą musieli szukać ich daleko – zalicza się do nich Coco Chick oraz Palm Grill.

Basen tropikalny

Same baseny w ramach Strefy Exotic Island mają 3800 m2. To naprawdę olbrzymia powierzchnia, dzięki czemu na pewno dla nikogo nie zabraknie tutaj miejsca. Co ważne, baseny mają dwa poziomy głębokości, dzięki czemu sprawdzą się zarówno dla osób młodszych, jak i starszych. Mniejszy z nich to 30 cm, większy natomiast – 140 cm.

W Basenie Tropikalnym czeka na Was podgrzewana woda, wspaniały tropikalny klimat, ale i tutaj nie może zabraknąć wykwalifikowanych ratowników – wszystko po to, by każdy mógł czuć się tutaj bezpiecznie i dzięki temu mógł korzystać ze wszystkich dostępnych na miejscu atrakcji.

Chcesz odpocząć nad wodą? Wybierz Energylandię!

Wielu Polaków chcąc korzystać ze wspaniałej pogody, chce wybrać się nad wodę. Jeżeli chcecie położyć się na plaży i zażyć słonecznych kąpieli, ale również skorzystać z basenów czy ekstremalnych, wodnych atrakcji, nigdzie nie uda się zrobić tego lepiej, niż w Energylandii.

Pogoda w Polsce bywa zmienna, co wiedzą wszyscy planujący urlopy nad polskim morzem – niestety, nie zawsze się one udają, a dni spędzone w hotelach nie są wspominane najlepiej. Niestety, dłuższy urlop wymaga wcześniejszego zaplanowania, inaczej jest jednak w przyjeździe do Energylandii – tutaj decyzja może być mocno spontaniczna, dzięki czemu można wykorzystywać każdą, nawet niespodziewaną, słoneczną pogodę. Wystarczy wsiąść w samochód (czy inne źródło komunikacji, w końcu do Energylandii można dotrzeć również m.in. autobusem czy pociągiem) i ruszyć do Zatoru.

Dodatkowo, poza odpoczynkiem m.in. na Exotic Island, w ramach jednego biletu możecie korzystać ze wszystkich innych dostępnych na miejscu atrakcji. Oznacza to, że nikomu z rodziny nie będzie się tutaj nudzić.

Warto pamiętać, że Energylandia respektuje Bon Turystyczny – jeżeli chcecie wykorzystać go właśnie tutaj, i w taki sposób sfinansować posiłki, same bilety wstępu czy koszty miejsca namiotowego, bez kolejek uda się to zrobić na stronie bon.energylandia.pl.

 

 
piątek, 17.9.2021 17:30
piątek, 17.9.2021 17:00
piątek, 17.9.2021 14:27
piątek, 17.9.2021 10:00
piątek, 17.9.2021 09:12
2
czwartek, 16.9.2021 13:40
13
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ