Finał Powiatowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców

środa, 26.2.2020 11:00 1288 0

25 lutego w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Dzierżoniowie, odbył się finał Powiatowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców.

W rywalizacji wzięły udział drużyny reprezentujące I i II Liceum Ogólnokształcące w Dzierżoniowie oraz Zespoły Szkół nr 1 i 3 w Dzierżoniowie.

Stawką zawodów był awans do rozgrywek finałowych strefy wałbrzyskiej, więc rywalizacja była zacięta między wszystkimi zespołami.

Premiowane awansem do strefowych rozgrywek pierwsze i drugie miejsce zajęły odpowiednio II i I LO w Dzierżoniowie. Na trzeciej pozycji zawody ukończyli reprezentanci ZS nr 1 w Dzierżoniowie, a czwarte miejsce zajął ZS nr 3.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Starostę Dzierżoniowskiego.