Hulajnogi elektryczne - fenomen naszych czasów - Kupisz na livesports.com.pl!

wtorek, 5.7.2022 16:37 1643

Hulajnogi elektryczne już niemal od prawie dekady dominują na ulicach polskich miast. Polacy zdążyli się już przyzwyczaić do widoku miejskich hulajnóg, które można wypożyczyć na każdym kroku.

Coraz więcej rodaków decyduje się jednak na zakup własnej, które w dużej mierze zaczynają zastępować rowery, a nawet samochody. Skąd taki fenomen elektrycznych hulajnóg? Czy faktycznie za kilka lat będą najpopularniejszym środkiem transportu wybieranym przez polskich obywateli?

Hulajnogi elektryczne w Bielawie, Dzierżoniowie i Pieszycach

Większość z nas z pewnością zastanawia się skąd się wziął aż taki fenomen elektrycznych hulajnóg. Czy to kwestia mody i świetnej zabawy? Czy może jest w tym trendzie coś więcej? Sprawie przyjrzało się międzynarodowe towarzystwo do spraw rozwoju i wysunęło jedną bardzo istotną tezę.

Hulajnogi elektryczne zaczęły dominować w miejskiej przestrzeni za sprawą coraz większej świadomości obywateli na zmiany klimatyczne. Elektryczna hulajnoga sprawa, że użytkownik pojazdu ma realny wpływ na redukcje emisji dwutlenku węgla, który wydobywa się np. z samochodów.

Dodatkowo coraz więcej ludzi zadaje sobie sprawę, że zmiany klimatyczne są realne, a każdy z nas chce żyć w przyjaznym dla zdrowia i funkcjonowania środowisku. 

Jest to jeden z aspektów coraz większej popularności elektrycznych hulajnóg. Kolejnym jest idealna poręczność pojazdu. Można śmiało powiedzieć, że hulajnoga elektryczna stała się realnym kompromisem dla użytkowników pomiędzy samochodem a rowerem. Hulajnoga elektryczna stała się nie tyle przyjemnością poruszania się na niej, ile pewnym symbolem progresywnie myślących ludzi. 

Kolejnym punktem, który można dopisać do listy zalet hulajnogi są aspekty ekonomiczne. W zatłoczonych miastach, na pojeździe poruszamy się sprawniej, przez co generujemy zacznie niższe koszty eksploatacji, aniżeli ma to miejsce wybierając samochód. Tym samym oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze. 

Warto jednak wrócić uwagę, że obecnie w naszym kraju prawdo nie jest uregulowane w taki sposób, żeby przepisy drogowe uwzględniały poruszanie się na elektrycznych hulajnogach. Dlatego to od nas, użytkowników, zależy bezpieczeństwo i skrupulatność podczas jazdy. Niezbędnym wyposażeniem podczas jazdy powinny być kask i opcjonalnie ochraniacze.

Hulajnoga elektryczna - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Decydując się na zakup hulajnogi elektrycznej powinniśmy skupić się na kilku jej cechach, które pozwolą nam dokonać odpowiedniego i racjonalnego zakupu. Należy pamiętać, że sugerowanie się sama ceną nie zawsze jest miarodajne i odpowiednie. 

Dziś dobrą hulajnogę, która posłuży nam kilka lat, możemy kupić już za ok. 1700 zł. Podczas zakupów warto dodatkowo zwrócić uwagę na baterię i zasięg, jaki na jednym naładowaniu możemy przejechać.

Jest to jeden z podstawowych czynników, które powinny decydować o naszym wyborze. Zwróćmy uwagę również na odpowiednie koła i amortyzator, to one gwarantują nam podstawę bezpieczeństwa przy poruszaniu się pojazdem elektrycznym. System hamowania i oświetlenie to kolejne punkty, którym powinniśmy się przyjrzeć. 

Jednym słowem podczas zakupów nie powinniśmy nastawiać się tylko na prędkość z jaką hulajnoga może jechać, a również na elementy, które zagwarantują użytkownikowi bezpieczeństwo.

Hulajnoga elektryczna - asortyment w Bielawie 

Jednym ze sklepów, gdzie znaleźć możemy szeroki asortyment hulajnóg elektrycznych jest sklep internetowy - LiveSports.com.pl w Bielawie.:

  • Adres: Grota-Roweckiego 8, (budynek basenu)
  • Telefon: 510 645 401

Sklep oferuje wysokiej jakości pojazdy elektryczne, które zagwarantują nam bezpieczeństwo oraz długoletni proces użytkowania hulajnogi.

Flagowymi pojazdami sklepu w Bielawie są hulajnogi wyposażone w mocniejszy silnik, który z pewnością zadowoli zaawansowanego użytkownika pojazdów elektrycznych. Do najpopularniejszych pojazdów, które znajdziemy na stronie sklepu w Bielawie należą: Hulajnoga elektryczna Joyor Y6-S (osiąga prędkość do 45 km/h i zasięg do 75 km), Joyor S5 (osiąga prędkość do 50 km/h i zasięg do 55 km), Joyor S8-S, gdzie na jednym naładowaniu baterii można pokonać dystans nawet 80 km z prędkością 55 km/h, oraz Joyor S10-S, który pokona dystans do 80 km. W ofercie posiadamy również hulajnogi dla najmłodszych firmy: Frugal, Segway Ninebot oraz Motus.

Po więcej zajrzyj tutaj: https://livesports.com.pl/e-hulajnogi-elektryczne.html