II Bieg Marzanny – Góry Sowie! Zmiana terminu!

piątek, 17.3.2023 09:00 2173 5

Specjalnie dla wszystkich amatorów rekreacji w ruchu ponownie organizujemy fantastyczne, pełne kolorów wydarzenie: II Bieg Marzanny - Góry Sowie.

W minionym roku podczas pierwszej edycji było kolorowo i naprawdę wesoło! W biegu udział wzięły całe rodziny, a także rowerzyści i... uwaga! Cudowne konie!  to nas odwiedzi tym razem ? 

  Wykorzystując potencjał naturalnego piękna Gór Sowich start biegu zlokalizowany będzie na parkingu przy drodze powiatowej pomiędzy Pieszycami a Kamionkami (parking został wybudowany w 2022 r. i nie jest jeszcze widoczny na mapach google – pinezka - TUTAJ.

Przebieg trasy zawodów -  TUTAJ.

Trasa mierzy 2,5 km i 75 metrów przewyższenia. W pierwszej części prowadzi asfaltową ścieżką rowerową, a następnie zielonym szlakiem pieszym pod lasem. To przyjemna, widokowa trasa, często wykorzystywana na spacery. Będzie troszkę błotka, jeden większy podbieg, ale nie sprawi on Wam dużo problemów. Czeka na Was dużo przyjemności z obcowania z naturą i ognisko z piękną panoramą na okolicę.

To wydarzenie jest przeznaczone dla każdego, bieg nie jest organizowany w rywalizacji czasowej, trasę można przejść, przebiec, przejechać, jak uważacie !

Jest tylko jeden warunek: przychodzimy w akcentach wiosennych, więc startujące Panie zapraszamy do założenia wianków, a Panów - może jakiś kwiatowy akcent?

Tak naprawdę macie pełną dowolność, ma być kolorowo i wesoło.

UWAGA!  NAJLEPSZE KOLOROWE PRZEBRANIA /lub/ MARZANNY (które możecie ze sobą przynieść) zostaną nagrodzone gadżetami Gór Sowich.

Bieg Marzanny - Góry Sowie jest wydarzeniem bezpłatnym, pierwsze 100 osób otrzyma pamiątkowy medal za udział. Po biegu zachęcamy do wzięcia udziału w ognisku. ORGANIZATOREM wydarzenia jest Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich.

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich

 

Przeczytaj komentarze (5)

Komentarze (5)

baba Jaga piątek, 17.03.2023 16:13
Macie pomysły…propunuje lokalnym okultystom zmiane nazwy na bieg czarownic
Eskalacja sobota, 01.04.2023 00:01
Wyjasnij więcej o co chodzi. Miałam isć ale mnie zniechęciłaś.
piątek, 17.03.2023 12:27
Zadzieram kiece i lecę
piątek, 17.03.2023 13:00
Burmistrze też pobiegną?
niedziela, 19.03.2023 12:47
wice musi zaistnieć !