komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 21 października 2019

Urszuli, Hilarego

II Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce

poniedziałek, 10.6.2019 13:09 , komentarze: 1 , odsłony: 550
kategorie artykułu:

7 czerwca 2019 roku na bieżni lekkoatletycznej znajdującej się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce. W zawodach uczestniczyło ponad 100 uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych (roczniki 2004 – 2008 i młodsi), którzy rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na, bieg na 600 m, bieg na 1000 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową.

Zawodnicy z miejsc I-III w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne nagrody rzeczowe.

Bieg na 60 m/ dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

1. Zuzanna Nowacka – 9,81 s

2. Maja Szachniewicz – 9,97 s

3. Lena Kondej – 10,03 s

Rocznik 2007

1. Justyna Jabłecka – 8,86 s

2. Nikola Wilczewska – 9,34 s

3. Martyna Bałaga – 9,35 s

Rocznik 2006

1. Marika Maj – 8,94 s

2. Adrianna Kuś – 9,21 s

3. Wiktoria Wojtala – 9,60 s

Rocznik 2005

1. Antonina Zalewska – 9,48 s

Rocznik 2004

1. Wiktoria Wierzycka – 9,87 s

2. Julia Jeżowska – 10,43 s

Bieg na 60 m / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

1. Jakub Skoczek – 9,00 s

2. Aleksander Bronowicki – 9,66 s

3. Łukasz Augustyn – 9,81 s

Rocznik 2007

1. Mateusz Kraus – 7,75 s

2. Jakub Szymczak – 8,16 s

3. Bronisław Jednoróg – 8,50 s

Rocznik 2006

1. Maciej Moczerad – 8,84 s

2. Michał Dorużyński – 9,31 s

Rocznik 2005

1. Dawid Świątek – 7,81 s

2. Mateusz Szlama – 8,04 s

3. Szymon Wysoczański – 8,10 s

Rocznik 2004

1. Łukasz Szporko – 7,34 s

2. Dawid Dec – 7,40 s

3. Maurycy Majewski – 7,66 s

Bieg na 600 m / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

1. Amelia Latacz – 2,09,02 min

2. Maja Matlak – 2,10,74 min

3. Hanna Janusz – 2,15,64 min

Rocznik 2007

1. Maria Gutkowska – 2,05,17 min

2. Wiktoria Mikołajczyk – 2,11,74 min

3. Natalia Paczkowska – 2,13,30 min

Rocznik 2006

1. Beata Kuczak – 2,02,60 min

2. Amelia Biel – 2,07,16 min

3. Zuzanna Turczyńska – 2,25,16 min

Rocznik 2005

1. Matylda Mazurek – 2,05,95 min

2. Minna Kalio – 2,45,81 min

Rocznik 2004

1. Róża Mazurek – 1,59,51 min

2. Anna Pajchrowska – 2,11,02 min

3. Magdalena Starzyk – 2,12,61 min

Bieg na 600 m / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

1. Mateusz Chmura – 2,08,30 min

2. Tomasz Górecki – 2,11,93 min

3. Miłosz Fortuna – 2,12,31 min

Rocznik 2007

1. Jan Mierzejewski – 2,01,04 min

2. Kacper Polański – 2,02,24 min

3. Damian Rosada – 2,03,80 min

Rocznik 2006

1. Michał Mazik – 1,57,76 min

2. Igor Pokora – 2,03,54 min

3. Jarosław Duda – 2,04,94 min

Rocznik 2005

1. Borys Kurlęda – 1,58,85 min

2. Jakub Frydel – 2,00,38 min

3. Jakub Bejda – 2,01,54 min

Rocznik 2004

1. Mateusz Krukiewicz – 1,43,56 min

2. Damian Szewczyk – 1,49,59 min

3. Tomasz Wąsiński – 1,54,52 min

Bieg na 1000 m / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

1. Nadia Idzi – 4,06,17 min

2. Hanna Najdek – 4,22,08 min

3. Natasza Pałyga – 4,55,39 min

Rocznik 2007

1. Magdalena Szunert- 3,50,51 min

2. Aleksandra Goryluk – 4,00,06 min

3. Pola Śloser – 5,27,02 min

Rocznik 2006

1. Hanna Janiec – 4,12,14 min

Rocznik 2005

1. Karolina Przęzak – 3,14,53 min

2. Karina Galińska – 3,37,53 min

Bieg na 1000 m / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

1. Szymon Jaros – 3,43,36 min

2. Maciej Wasilewski – 3,53,19 min

3. Chrystian Wawrzynowicz – 3,55,17 min

Rocznik 2007

1. Dawid Kuzyk – 3,32,76 min

2. Filip Gaweł – 3,48,38 min

3. Karol Moczulski – 3,53,92 min

Rocznik 2006

1. Ariel Hansla – 3,40,45 min

2. Szymon Kwinta – 3,51,91 min

3. Szymon Jeżowski – 3,59,50 min

Rocznik 2005

1. Kewin Drzewiecki – 3,30,59 min

2. Miłosz Kunda – 3,31,11 min

3. Norbert Gaszyński – 3,48,03 min

Rocznik 2004

1. Kornel Karecki – 3,10,78 min

2. Krystian Nieśpiałowski – 3,16,87 min

3. Dawid Musiała – 3,17,66 min

Skok w dal / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

1. Hanna Najdek – 3,54 m

2. Helena Blacharz – 3,53 m

3. Zuzanna Kupiec – 3,50 m

Rocznik 2007

1. Maria Gutkowska – 4,14 m

2. Wiktoria Mikołajczyk – 3,88 m

3. Justyna Jabłecka – 3,80 m

Rocznik 2006

1. Beata Kuczak – 3,96 m

2. Marika Maj – 3,93 m

3. Julia Kapinos – 3,56 m

Rocznik 2005

1. Karina Galińska – 4,40 m

2. Matylda Mazurek – 4,23 m

3. Antonina Zalewska – 3,95 m

Rocznik 2004

1. Róża Mazurek – 4,20 m

2. Wiktoria Wierzycka – 4,19 m

3. Martyna Jeżowska – 4,04 m

Skok w dal / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

  1. Aleksander Bronowicki – 3,70 m

2. Paweł Hanak – 3,67 m

3. Łukasz Augustyn – 3,65 m

Rocznik 2007

1. Mateusz Kraus – 4,80 m

2. Filip Gaweł – 4,36 m

3. Łukasz Malawski – 4,13 m

Rocznik 2006

1. Ariel Hansla – 4,39 m

2. Szymon Kwinta – 4,30 m

3. Grzegorz Głowacki – 3,54 m

Rocznik 2005

1. Dawid Świątek – 5,26 m

2. Patryk Rybak – 5,06 m

3. Borys Kurlęda – 4,85 m

Rocznik 2004

1. Łukasz Szporko – 5,85 m

2. Wojciech Kozłowski – 5,33 m

3. Dawid Musiała – 4,92 m

Rzut piłeczką palantową / dziewczęta

Rocznik 2008 i młodsze

1. Magda Lisiak – 35,40 m

2. Nadia Maruszak – 31,30 m

3. Nadia Idzi – 29,90 m

Rocznik 2007

1. Oliwia Kinecka – 29,40 m

2. Aleksandra Goryluk – 29,30 m

3. Natalia Paczkowska – 29,00 m

Rocznik 2006

1. Oliwia Wąsińska – 39,40 m

2. Wiktoria Wojtala – 38,30 m

3. Oliwia Kurasińska – 34,50 m

Rocznik 2005

1. Minna Kalio – 43,50 m

2. Matylda Mazurek – 42,10 m

3. Antonina Zalewska – 35,00 m

Rocznik 2004

1. Dominika Krupa – 47,30 m

2. Martyna Jeżowska – 39,40 m

3. Róża Mazurek – 33,00 m

Rzut piłeczką palantową / chłopcy

Rocznik 2008 i młodsi

1. Jakub Skoczeń – 41,60 m

2. Paweł Tomaszewski – 40,70 m

2. Mateusz Chmura – 40,70 m

Rocznik 2007

1. Filip Gaweł – 47,50 m

2. Jakub Szymczak – 43,80 m

3. Łukasz Malawski- 39,20 m

Rocznik 2006

1. Szymon Jeżowski – 55,00 m

2. Oskar Czarnecki – 45,80 m

3. Jarosław Duda – 44,40 m

Rocznik 2005

1. Norbert Gaszyński – 53,60 m

2. Kewin Drzewiecki – 52,80 m

3. Patryk Małowski – 52,70 m

Rocznik 2004

1. Kacper Grzeszczuk – 60,00 m

2. Dawid Dec – 56,60 m

3. Łukasz Szporko – 54,00 m

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz Miasto Dzierżoniów, a finansowana ona była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata2015-2020.

 

Wasze komentarze

Dlaczego nie uwzględniono 1 2 i 3 klas?????
poniedziałek, 10.06.2019 16:05 autor: Iga
dzisiaj, 11 godz temu
1
dzisiaj, 11 godz temu
1
piątek, 18.10.2019 09:18
czwartek, 17.10.2019 11:09
wtorek, 15.10.2019 15:28
poniedziałek, 14.10.2019 13:24
1
poniedziałek, 14.10.2019 13:17
środa, 9.10.2019 10:49
4
wtorek, 8.10.2019 09:03
1
wtorek, 1.10.2019 09:03
poniedziałek, 30.9.2019 17:48
4
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Tomograf3D
Tomograf3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Restauracja RETRO
Restauracja RETRO
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE