komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

sobota, 4 lipca 2020

Odona, Malwiny

Pożar w byłej Polonii

niedziela, 9.6.2019 10:18 , komentarze: 42 , odsłony: 14884
kategorie artykułu:

9 czerwca po godzinie 10.00 doszło prawdopodobnie do podpalenia nagromadzonych rzeczy w byłym hotelu Polonia w Dzierżoniowie. Na miejscu pracowała straż pożarna i policja. Przez ponad godzinę występowały duże utrudnienia w ruchu.

- Po godzinie 10.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze budynku po dawnym hotelu Polonia w Dzierżoniowie. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy dym wydobywający się z jednego z okien od strony rzeki. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dotarciu do pożaru, ugaszeniu go przy pomocy jednego prądu wody. Paliły się faktury i nagromadzone papiery na drugiej kondygnacji budynku. W wyniku pożaru zajęły się ogniem elementy drewniane tj. ścianka działowa i okno. Nie stwierdziliśmy osób poszkodowanych. Na miejsce przybyła policja, która zapoznała się z zaistniałą sytuacją. Mieliśmy problem w nawiązaniu kontaktu z osobą, która mogłaby zabezpieczyć obiekt przed dostępem osób postronnych. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną pożaru było podpalenie. W działaniach brały udział trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa - mówi Doba.pl asp. sztab. Wojciech Iwachów, dowódca akcji, Państwowa Straż Pożarna w Dzierżoniowie

Foto.: Redakcja Doba.pl i Czytelnik Doba.pl. Dziękujemy za przesłane zdjęcia!

 

Wasze komentarze

1 pomyśleć 2 zabezpieczyć
poniedziałek, 10.06.2019 22:51 autor:
Wow! Jesteś geniuszem!
wtorek, 11.06.2019 05:55 autor:
WINA TUSKA
poniedziałek, 10.06.2019 11:54 autor:
Walić wina. Lepsze piwo Sowie!
poniedziałek, 10.06.2019 13:55 autor:
Seryjny podpalacz?
poniedziałek, 10.06.2019 11:32 autor:
chodzą takie plotki ale policja milczy
poniedziałek, 10.06.2019 20:40 autor: prawdopodobnie
Ciekawe czy jest budynek ubezpieczony, bo to kolejne podpalenie.
poniedziałek, 10.06.2019 12:51 autor: ggg
A co na to nadzór ...
poniedziałek, 10.06.2019 13:42 autor:
Ktoś pali Romana papiery
poniedziałek, 10.06.2019 13:47 autor:
Ups chodziło o pogorzelisko słownik mnie dobija.
poniedziałek, 10.06.2019 14:24 autor:
Nic nie rozumiem albo miasta albo prywaciarza złodzieja?
poniedziałek, 10.06.2019 16:36 autor: J23
Owszem, nic nie rozumiesz. Ale po co się tym chwalisz?
poniedziałek, 10.06.2019 17:52 autor:
A ty tępa głowo o rozumiesz, że za ciężki temat...
poniedziałek, 10.06.2019 18:51 autor:
Raczej dla twojej, przecież sam piszesz że ty nic nie
poniedziałek, 10.06.2019 20:32 autor:
Są dwa rozwiązania 1- remont 2 wyburzenie i będzie spokój
poniedziałek, 10.06.2019 16:42 autor:
Budynek jest ubezpieczny !!!?

poniedziałek, 10.06.2019 20:09:05 autor: ubek

Jesteś zdrowy?