komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 4 grudnia 2020

Barbary, Krystiana

Początek remontu drogi Niemcza – Podlesie [WIDEO]

środa, 23.9.2020 13:27 , komentarze: 30 , odsłony: 4504
kategorie artykułu:

Rozpoczęła się kolejna inwestycja drogowa realizowana w tym roku przez Powiat Dzierżoniowski. Tym razem modernizowana jest nawierzchnia drogi na odcinku z Niemczy do Podlesia.

Obecnie, w pierwszym etapie inwestycji trwa usuwanie przez wykonawcę starej i zniszczonej nawierzchni jezdni oraz przygotowanie poboczy i wycinka krzewów i drzew zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego. Kolejnym etapem będzie ułożenie nowego asfaltu na długości ponad 2,4 km. Ponadto wykonane zostaną bezpieczne pobocza, a także wybudowany będzie nowy przepust.

Zgodnie z umową prace mogą potrwać do 16 października i do tego czasu obowiązuje w tym miejscu tymczasowa organizacja ruchu. W trakcie prac związanych z układaniem nowej nawierzchni droga zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu, a objazd zostanie poprowadzony przez Przerzeczyn-Zdrój. O terminie rozpoczęcia i zakończenia tych prac będziemy informować w osobnych komunikatach.

Inwestycja finansowana jest w 30% ze środków samorządu (187.669,80 zł), a 70% zostało pozyskane ze środków Funduszu Dróg Samorządowych (437.896,20 złotych). Całkowita wartość inwestycji to 625.566 złotych.

 

Wasze komentarze

dziękujemy Panie Starosto za remont tej drogi ... nasi lokalni...
czwartek, 24.09.2020 09:41 autor: mieszkaniec
A gdzie sa podziekowania dla burmistrza NIEMCZY !!!!
poniedziałek, 28.09.2020 15:25 autor:
Święte słowa. AMEN.
środa, 23.09.2020 21:05 autor: Jaki on burmistrz
Niema i nie będzie
poniedziałek, 28.09.2020 11:58 autor: ormowiec
Robi wszystko aby zadbać o swój partykularny interes
czwartek, 24.09.2020 09:39 autor: mieszkaniec
Pomimo, ze znane mi jest wyksztalcenie, tytoly i doswiadczenie zawodowe burmistrza nie wolno mi jest publicznie podac tych informacji. Powiem tylko, ze nie ten co glosno krzyczy jest najlepszy. Wierzcie mi, on ma solidne wyksztalcenie, a ze jest czlowiekiem skromnym nie chce sie wywyzszac. Kim jest, powinni najlepiej wiedziec mieszkancy Niemczy. Przeciez oni musieli wiedziec kogo wybieraja na burmistrza. Czy w Niemczy jest az taka ciemnota, ktora nie wiedziala kogo wybiera?

piątek, 25.09.2020 09:19:19 autor:

Naprawdę nie pomyślano o chodniku lub choćby ścieżce dla ruchu...
czwartek, 24.09.2020 16:53 autor: Mieszkanka Niemczy
Chodniki robi się tam gdzie jest duże natężenie ruchu samochodów
poniedziałek, 28.09.2020 11:56 autor: drogowiec
Czym jest "bezpieczne pobocze"?
czwartek, 24.09.2020 16:54 autor: Mieszkanka Niemczy
Dzwonię do National Geographic i Discovery.
środa, 23.09.2020 15:13 autor:
wczoraj, 10 godz temu
wczoraj, 12 godz temu
2
wczoraj, 13 godz temu
2