środa, 22 września 2021

Tomasza, Maurycego

"Johny" trzeci w makroregionie

poniedziałek, 21.6.2021 12:00 , komentarze: 4 , odsłony: 1224

Janek Bruchwalski z Piławy Górnej w miniony weekend spisał się na medal. Zajął trzecie miejsce w wyścigu kolarskim o mistrzostwo makroregionu.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym to ważne wydarzenie. Do zawodów w Zielonej Górze Janek przygotowywał się systematycznie od początku sezonu. Efekty można było zobaczyć już w sobotę 19 czerwca, gdy „Johny” zajął siódme miejsce w jeździe na czas. - Rywalizacja była bardzo wyrównana. Dokładnie w jednej sekundzie zmieścili się zawodnicy od 5. do 8. miejsca - relacjonuje trener Kazimierz Janusz. W niedzielę czerwca 20 piławianin wypadł jeszcze lepiej i trzeci stanął na podium.

Niech brąz z wyścigów w makroregionie będzie zapowiedzią kolejnego sukcesu. Już w najbliższy weekend, 26-27 czerwca, Janek jedzie na Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym. Powodzenia!