komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

środa, 29 stycznia 2020

Zdzisława, Franciszka

Pożar w byłej Polonii

niedziela, 9.6.2019 10:18 , komentarze: 42 , odsłony: 13046
kategorie artykułu:

9 czerwca po godzinie 10.00 doszło prawdopodobnie do podpalenia nagromadzonych rzeczy w byłym hotelu Polonia w Dzierżoniowie. Na miejscu pracowała straż pożarna i policja. Przez ponad godzinę występowały duże utrudnienia w ruchu.

- Po godzinie 10.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze budynku po dawnym hotelu Polonia w Dzierżoniowie. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy dym wydobywający się z jednego z okien od strony rzeki. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dotarciu do pożaru, ugaszeniu go przy pomocy jednego prądu wody. Paliły się faktury i nagromadzone papiery na drugiej kondygnacji budynku. W wyniku pożaru zajęły się ogniem elementy drewniane tj. ścianka działowa i okno. Nie stwierdziliśmy osób poszkodowanych. Na miejsce przybyła policja, która zapoznała się z zaistniałą sytuacją. Mieliśmy problem w nawiązaniu kontaktu z osobą, która mogłaby zabezpieczyć obiekt przed dostępem osób postronnych. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną pożaru było podpalenie. W działaniach brały udział trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa - mówi Doba.pl asp. sztab. Wojciech Iwachów, dowódca akcji, Państwowa Straż Pożarna w Dzierżoniowie

Foto.: Redakcja Doba.pl i Czytelnik Doba.pl. Dziękujemy za przesłane zdjęcia!

 

Wasze komentarze

żeby taki budynek z historią prawie w centrum straszył od tylu lat to jest wstyd dla każdej władzy za jego straszenia.
poniedziałek, 10.06.2019 11:16 autor:



Bardzo dobrze niech to podpalą i wtedy będą musieli zburzyć
poniedziałek, 10.06.2019 12:01 autor:

WINA TUSKA
poniedziałek, 10.06.2019 11:54 autor:

Walić wina. Lepsze piwo Sowie!
poniedziałek, 10.06.2019 13:55 autor:

Seryjny podpalacz?
poniedziałek, 10.06.2019 11:32 autor:

chodzą takie plotki ale policja milczy
poniedziałek, 10.06.2019 20:40 autor: prawdopodobnie

Ciekawe czy jest budynek ubezpieczony, bo to kolejne podpalenie.
poniedziałek, 10.06.2019 12:51 autor: ggg

Ktoś pali Romana papiery
poniedziałek, 10.06.2019 13:47 autor:

Pożarowego nie podlega inspektorowi ochrony zabytków, a spalony obiekt jest wykreślany z rejestru zabytków. Wolny plac nie obciążony zabytkiem łatwiej sprzedać, i o to chodzi i o to chodzi.
poniedziałek, 10.06.2019 14:21 autor: H

Ups chodziło o pogorzelisko słownik mnie dobija.
poniedziałek, 10.06.2019 14:24 autor:

Nic nie rozumiem albo miasta albo prywaciarza złodzieja?
poniedziałek, 10.06.2019 16:36 autor: J23

Są dwa rozwiązania 1- remont 2 wyburzenie i będzie spokój
poniedziałek, 10.06.2019 16:42 autor:

Budynek jest ubezpieczny !!!?
poniedziałek, 10.06.2019 20:09 autor: ubek

Jesteś zdrowy?
poniedziałek, 10.06.2019 20:31 autor:

Zrobić z tym budynkiem porządek. Nie ma mocnych? Czy sami swóji?
poniedziałek, 10.06.2019 20:25 autor: