komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 20 czerwca 2021

Diny, Bogny

Wypadek busa na drodze Dzierżoniów - Bielawa

wtorek, 9.7.2019 17:34 , komentarze: 46 , odsłony: 45787
kategorie artykułu:

Na drodze Dzierżoniów - Bielawa tuż po godz. 17.00 doszło do wypadku z udziałem busa. Auto dachowało. W pojeździe podróżowało siedem osób, dwie hospitalizowano, pozostałe otrzymały pomoc medyczną na miejscu. Kierowca był trzeźwy. Utrudnienia w ruchu trwały około 3 godzin. 

- 9 lipca około 17:00, Dzierżoniowie na ulicy Batalionów Chłopskich, kierujący pojazdem opel, 63-letni mężczyzna, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożną latarnie i dachował. W wyniku zdarzenia jeden z pasażerów doznał obrażeń w postaci licznych złamań żeber i zwichnięcia prawego łokcia. Postępowanie prowadzą dzierżoniowscy dochodzeniowcy - powiedział Doba.pl kom. Marcin Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

Dzierżoniowska hołota nigdy nie nauczy się jeżdzić. W bielawie też drogowe imbecyle.
wtorek, 09.07.2019 18:15 autor:

Jestem pasażerem z tego busa, nic nikomu nic się nie stało, dziękujemy za troskę ale jeszcze tego samego dnia kończyliśmy prace budowlane.
środa, 10.07.2019 20:45 autor: Andrzej M.

Kierowca tego busa jeździł jak szalony, wyprzedzał osobówki bo tak mu się spieszyło, miejmy nadzieję że to dachowanie coś go nauczy i wyciągnie wnioski na przyszłość, na szczęście nikogo nie zabił. Może to jest dla niego ostrzeżenie od Boga...
środa, 10.07.2019 10:09 autor: ddz

70% procent kierowców nie powinna jeździć !!
Co ja nie dam rady później płacz i płac
Szkoda gadać
Proponuję więcej wideokamer i radiowozów na drogach bo to poważny problem w kraju
No ale to polska czyli bida a szkoda
środa, 10.07.2019 06:50 autor:

zapieprzał pseudo ochrona zapewne jakis inwalida z ochrony z grupą
środa, 10.07.2019 08:24 autor: czesiekm

Paweł nic Ci nie jest? Pracownicy cali ? Auto rzecz nabyta ważne że ludzie cali Będzie dobrze ...Pozdrawiam .Firma dekarska.
wtorek, 09.07.2019 22:14 autor:

Wielkie słowa uznania dla wszystkich służb umundurowanych ratujących ludzkie życie . Może to tylko moje głupie wrażenie ale zanim zaczniesz pomagać zadbaj obydwoje bezpieczeństwo idąc tymi słowami 100 m przed zakrętem znak wypadek by nie zaszzkodzil mimo ograniczenia prędkości z lewej strony jest wyjazd z marketu i ludzie zaaferowani czyimś nieszczęściem zapominają o znaku ustąp pierwszeństwa
wtorek, 09.07.2019 20:59 autor: Kierowca

Szacunek dla wszystkich ekip ratunkowych na miejscu tego zdarzenia.
wtorek, 09.07.2019 21:04 autor: Magda

Młody kierowca na dopalaczach czy stary przepracowany emeryt za kierownicą .???
wtorek, 09.07.2019 20:14 autor: Borewicz

ludzie normalnej pracy w miasteczkach nie mają to jeżdżą po 60-80 kil.w jedna strone od rana na nogach i o której wracają.a to jeszcze wczesniej bo inne firmy to do 18 w pracy albo do 21 i wracaja po nocach i tak w kolko.niestety ale przy odleglosciach to osiem godzin praca to daremne jeżdżenie bo za wiele sie nie narobi a czas ucieka a przerwa do sklepu po drodze.takie trudne zycia maja ludzie bez zakladow porozwalanych od 30 lat,
wtorek, 09.07.2019 22:02 autor: anonim

Nawet na prostej drodze potrafią dachować ci kierowcy z rejestracją DDZ.
Zdolni !
Kto im daje prawo jazdy ?
TRAGEDIA !
wtorek, 09.07.2019 22:16 autor: SZOFER

Zastanawia mnie dlaczego straż nie otwiera tylnych drzwi albo od strony kukurydzy tylko paluje sie z tymi najbardziej zmiazdzonymi dziwne bardzo.
wtorek, 09.07.2019 22:36 autor: Deiv

Mysle ze oni wiedza co robią ...
wtorek, 09.07.2019 22:39 autor: Twoj Pan

Tak się kończy kaskadowy pomiar prędkosci.
wtorek, 09.07.2019 22:59 autor:

A dlaczego niektórzy strażacy maja inne mundury? Chodzi o funkcje?
wtorek, 09.07.2019 19:23 autor:

A dlaczego woda jest mokra?
wtorek, 09.07.2019 19:43 autor:

bo to Czeska straż
wtorek, 09.07.2019 20:01 autor: dngdf

Z tego co widze jedna z firm Dekarskich z Bielawy
wtorek, 09.07.2019 18:03 autor: xxx

Nie ma to jak zaliczyć dachowanie na drodze z ograniczeniem prędkości do 70km/h... SZYBCIEJ, SZYBCIEJ, SZYBCIEJ!
wtorek, 09.07.2019 19:18 autor: Gość

Co to za bus?jakieś foto?
wtorek, 09.07.2019 17:49 autor: Andrew