Kolejny pracowity weekend zapaśników IRON BULLS

poniedziałek, 16.9.2019 08:00 1657 1

14 września w Cieszkowie oraz Sieradzu odbyły się Ogólnopolskie Turnieje Zapaśnicze chłopców w stylu wolnym oraz kobiet.

UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach w Sieradzu reprezentowali: Karol Kurbiel 38kg SP 10 Bielawa, Maciej Wilk 75kg SP 4 Bielawa, Mateusz Smagieł 85kg SP 4 Bielawa, Michał Łakomski 42kg SP 4 Bielawa, Szymon Nóżka 71kg, Marcin Strzemieczny 48kg.

Najlepiej zaprezentowali się Maciej Wilk, Mateusz Smagieł oraz Karol Kurbiel, którzy zdobyli srebrne medale. Brązowy krążek wywalczył Marcin Strzemieczny. W eliminacjach odpadli Michał Łakomski oraz Szymon Nóżka.

Natomiast zawodniczki naszego klubu walczyły w Cieszkowie. Sofia Savina SP 10 Bielawa zdobyła srebrny medal kat. 57kg oraz Klaudia Smaczyńska SP 10 Bielawa brązowy w kat. 66kg.

- Cieszę się, że kolejne raz możemy promować Miasto Bielawa oraz Szkoły Podstawowe z naszej miejscowości. Za tydzień czekają nas nie lada emocje w Dzierżoniowie, gdzie odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w zapasach - mówi Norbert Warchoł

Zachęcamy wszystkie dzieci oraz młodzież na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjno kompensacyjnej. Więcej informacji 693 981 359, 667 675 626

Wielkie podziękowanie dla firmy Rem sen materace, Edildomus Italia za wsparcie młodych sportowców. Wyjazdy współfinansowane ze środków Urzędu Miasta w Bielawie.