komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 17 września 2021

Franciszka, Roberta

ŚWIT #2 świdnickie spotkania młodych z IT

czwartek, 21.11.2019 12:20 , komentarze: 0 , odsłony: 450
kategorie artykułu:

Grupa młodych pasjonatów programowania postanowiła zorganizować własne wydarzenie. Newbies, bo o nich mowa już 2 grudnia zapraszają wszystkich młodych i zainteresowanych tematem programowania i sztucznej inteligencji na ŚWIT #2 czyli świdnickie spotkania młodych z IT.

Pierwsza edycja ŚWIT-u odbyła się 3 lata temu. To spotkanie było dla ludzi, którzy wiedzą, co chcą robić, mają pasję, a tą pasją są nowe technologie. Wtedy to świdniczanie, którzy odnieśli sukces, przemawiali do młodej publiczności.

ŚWIT #2 zmienia formułę. Tym spotkanie młodych z technologią poprowadzą sami Newbies. - O programowaniu wiedzą sporo. Na swoimi koncie mają kilka autorskich projektów, niektóre z nich jak Fiszki znajdziecie w sklepie Google Play. Są pasjonatami programowania. Co ich łączy? To zainteresowanie kodowaniem i świat IT. Spotykają się regularnie, realizują własne projekty, wzajemnie wspierają, uczą i świetnie się przy tym bawiąc. Chcą Wam pokazać kim są, co robią, a przede wszystkim chcą podzielić się swoją wiedzą - mówi Mateusz Marciniszyn, Android Developer, wcześniej członek Newbies, teraz wspiera ich swoim doświadczeniem.

Chcesz wskoczyć w świat programowania? A może już zrobiłeś pierwsze kroki? Jeśli interesuje się świat IT, a Twoją pasją jest programowanie i chcesz zobaczyć jak to robią twoi rówieśnicy, to zarezerwuj sobie czas w poniedziałek – 2 grudnia.

Agenda wydarzenia:

17:00 - 17:15 |START imprezy

17:15 - 17:45 | Możliwości współczesnych przeglądarek (Jakub)

Współczesne przeglądarki i co dalej?

Chcecie się dowiedzieć o możliwościach współczesnych przeglądarek? Czym tak naprawdę jest przeglądarka internetowa? Nie musimy Was zapewniać, że w tym temacie dokonała się spora ewolucja. Ten temat postara się przybliżyć Jakub.

18:00 - 18:30 | Jak skutecznie programista…?  (Wiktor)

Jak zostać programistą?

Od czego zacząć swoją przygodę z programowaniem, dlaczego programowanie to przemyślane działania, a nie jeden wielki bubel? Czym wyróżnia się dobry kod? Jak nie tworzyć kodu którego nie da się zrozumieć? Na te i inne pytania odpowie Wiktor.

18:45 - 19:15 | Machine Learning - Matematyka statystyczna czy czarna magia?(Tycjan)

Nie musisz mieć  5 z matematyki żeby napisać własny projekt. Zaskoczony?

Chcecie wiedzieć dlaczego?Tego dowiecie się podczas kolejnego wystąpienia Tycjana, który wprowadzi nas w świat machine learningu i opowie co kryję się pod bibliotekami takimi jak tensorflow, keras, brain.js i jak ta wiedza pozwoli zrozumieć podstawowe koncepty ML?

20:00 | Zakończenie

Wydarzenie zaplanowano na poniedziałek, 2 grudnia na godzinę 17.00. Miejsce: Siedziba firmy RST Software Masters, ul. Esperantystów 17, Świdnica.

Organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami. Wstęp wolny.

Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia na FB  
https://www.facebook.com/events/2470871306484199/

 

Wasze komentarze

wczoraj, 17 godz temu
10
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE