komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

Powiat dzierżoniowski: już ponad 100 osób w kwarantannie domowej

niedziela, 22.3.2020 10:30 , komentarze: 54 , odsłony: 22203
kategorie artykułu:

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dzierżoniowie przesyła informacje - stan na dzień 22 marca 2020 r. godz. 10:00:
- liczba osób hospitalizowanych na oddziałach zakaźnych z podejrzeniem/stwierdzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wynosi 0
- liczba osób  poddanych kwarantannie domowej wynosi 115 (w tym 100 z mocy rozporządzenia po powrocie z zagranicy)
- liczba  osób objętych nadzorem epidemiologicznym wynosi 39.

 

Wasze komentarze

a wariat każe iść na wybory
wtorek, 24.03.2020 19:50 autor: KACZOR

a czy Taxi są bezpieczne - ? też nie wiadomo kogo wożą
poniedziałek, 23.03.2020 08:50 autor:

takie bzdury piszecie jestem na kwarantanie codziennie przyjezdza policja sprawdzaja czy jestem w domu pytaja czy cos potrzeba informuja co nie powinnam robic wiec klamiecie a ten ktos co pisze ze wczoraj wrocil za granicy klamie siedzi na tylku i go o wie na granicy mierza temperature wypelniasz deklaracje i otrzymujesz informacje co dalej
poniedziałek, 23.03.2020 08:42 autor:

nie zabraknie żarcia- tylko jakiej są one jakości- czy te odpady niemieckie czy duńskie sprowadzane do marketów są w jakikolwiek sposób sprawdzane? Czy wogóle nawet przed zarazą były sprawdzane? A jaką mamy gwarancje,że jakiś zarażony przy tym nie robił...ale polaczki jak ta ku....wa biorą wszystko...
poniedziałek, 23.03.2020 07:55 autor:

Na 115 osób 100 wróciło zza granicy, nagle patrioci się znaleźli, siedź tam gdzie jesteś i przeczekaj wszystko. Mają kwarantanny domowe a mieszkają z rodzinami które pracują i wychodzą do pracy. Busy z Niemiec i Włoch cały czas wożą opiekunki za granicę i przywożą poprzednie bo przecież 100 przepadnie.
niedziela, 22.03.2020 15:17 autor: Obswrwator

POnoć niejaki folksdeutsch Donek Condonek nie został przetestowany na cov 19 z POwodu braku testów dla folksdeutschów w Brukseli.
niedziela, 22.03.2020 14:27 autor: Oko proroka

Moj sasiad na os blekitnym wrocil z zagranicy i ma kwarantanne a lata co chwile po piwo do Kaprysa i malo tego sprowadza kolezkow w dzien i siedza do poznych godz nocnych i robia libacje alkoholowa i gdzie tu odpowiedzialnosc?
niedziela, 22.03.2020 12:04 autor: Arte

Idź się z nim się napij. Nie bądź dupkiem!
niedziela, 22.03.2020 14:09 autor:

Dupek to z ciebie jest
poniedziałek, 23.03.2020 00:09 autor:

Zawiadom sanepid
niedziela, 22.03.2020 12:15 autor:

Firmy busiarskie jeżdżą co tydzień do Włoch do Niemiec. Nikt ich nie kontroluje . Jeżdżą, przepakowuja się, rozważa po okolicy i znowu jadą.
Tylko patrzeć jak powiat zacznie chorować. Na codzień widać to na boh. Getta w Bielawie, w rzeźni starej.
niedziela, 22.03.2020 14:33 autor:

Laweciarze z Bielawy to samo
niedziela, 22.03.2020 14:59 autor:

Dobo, dlaczego PPIS w Dz-owie przesyła Wam informacje a my takich nie dostajemy???
niedziela, 22.03.2020 21:16 autor: Media lokalne

Tylko czy jest przestrzegana kwarantanna domowa? Pod marketami wachlarz obcych rejestracji, Wielka Brytania, Niemcy...
niedziela, 22.03.2020 12:00 autor:

W Polsce zmarla 37 letnia kobieta. Zaraziła się od kuzyna, który jezdzi tirem do Wloch.
Drodzy kierowcy rozumiem ze musicie pracowac ale nie chodzcie po ulicach, nie odwiedzajcie bliskich. Wam moze nic nie jest, moze nie jestescie świadomi ze macie wirusa w sobie i ze jestescie zagrozeniem dla swoich bliskich, sasiadow i innych ludzi.
niedziela, 22.03.2020 16:00 autor:

Wróciłam wczoraj z Niemiec,gdzie mam się zgłosic?
niedziela, 22.03.2020 15:22 autor:

Odwiedź Jarosława.
niedziela, 22.03.2020 16:53 autor: Autor

Do sanepidu.
niedziela, 22.03.2020 16:02 autor:

Do Sieroniowej
niedziela, 22.03.2020 16:26 autor:

Prosimy o zgłaszanie braku/nie przestrzegania obowiązkowej kwarantanny osób przyjezdnych z zagranicy.
niedziela, 22.03.2020 16:43 autor: Pluto

A te dwie osoby znalezione martwe to z jakiego powodu? Nie ma zadnej informacji, dlaczego?
niedziela, 22.03.2020 12:36 autor: An

Czy kierowcy, ktorzy jeżdżą za granicę podlegają kwarantannie?
niedziela, 22.03.2020 13:32 autor:

No właśnie. Czy przestrzegają tej kwarantanny.
niedziela, 22.03.2020 12:06 autor: