komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 4 grudnia 2020

Barbary, Krystiana

Młoda kobieta z Dzierżoniowa zakażona koronawirusem

piątek, 25.9.2020 14:15 , komentarze: 24 , odsłony: 13206
kategorie artykułu:

Prezentujemy sytuację epidemiologiczną w powiecie dzierżoniowskim na dzień 25 września - godz 14:00.

- Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym:  6 - osoby zdrowe, z dalszego kontaktu, które prowadzą samokontrolę stanu zdrowia i objawów.

- Liczba osób w kwarantannie i izolacji: 76

Kwarantanną na mocy decyzji PPIS obejmowane są osoby zdrowe, z tzw. styczności, tj. mające bezpośredni bliski kontakt z osobą zakażoną lub potencjalnie zakażoną oraz osoby w tzw. kwarantannie granicznej - po przekroczeniu zewnętrznej granicy UE.

- Liczba osób zakażonych (z wynikiem +) od początku pandemii:  68
* W tym 4 aktywni. Nowe zakażenie: 1 młoda kobieta z Dzierżoniowa.

PSSE Dzierżoniów

 

Wasze komentarze

Dlaczego nie podaje się źródła zakażenia tej młodej damy ? Dlaczego nie ostrzega się innych przed kontaktem z tą kobietą ? Jakie miała początkowe objawy i czy ją swędziało ciało ?
sobota, 26.09.2020 11:47 autor:

Na kwarantannie a wychodzi na zakupy
poniedziałek, 28.09.2020 13:40 autor: jola

Wypiepszać z tą ściemą obestrańcy daliście się nastraszyć jakimś wymysłem
poniedziałek, 28.09.2020 06:23 autor: Stach

A gdzie pracowała?
niedziela, 27.09.2020 21:35 autor: Z

Przepis na udaną pandemię:
1. Znajdź choroby, na które co roku chorują miliony ludzi na całym świecie.
2. Przypisz objawy tych chorób nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego.
3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.
4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.
5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki.
6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.
7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.
8 . Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony.
9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.
10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.
11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.
12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny.
sobota, 26.09.2020 13:57 autor:

Like
sobota, 26.09.2020 15:56 autor:

Barany dalej łykają ten kit.
sobota, 26.09.2020 20:38 autor: AS

Znowu bzdury i zastraszanie ludzi
sobota, 26.09.2020 11:32 autor: Ddz

O to chodzi
sobota, 26.09.2020 14:14 autor: Jk

Kiedy się skończy ta farsa z koronaświrusem??? Jedna osoba w powiecie przechodzi bezobjawowo i czuje się dobrze :)
Ludzie przy zwykłej grypie gorzej się czują i umierają !
Swiatowa ściema ! Przestańcie ludzie się zastraszać wszystkim mediom !
sobota, 26.09.2020 10:41 autor:

Kilka dni temu zmarł noworodek po wykonanych testach, dziecko dostało krwotoku z nosa, zmarło tego samego dnia!

Zastanówcie się do czego służą te testy!
W jednej z niemieckich szkół przymusowo przetestowali dzieci w 9-10 lat, po czym zadzwonili po rodziców żeby je odebrali, wiele dzieci skarżyło się po tych testach na bóle głowy i gardła!
Doktor Mengele powrócił, jednen wielki obóz koncentracyjny...
Pisałam na Tej zapyziałej Dobie kilka miesięcy temu co wydarzy się jesienią, ale po tym co przyjdzie na przełomie grudnia i stycznia niewielu żywych zostanie.
sobota, 26.09.2020 12:01 autor: Trzecie oko

A biskupi zdrowi?
sobota, 26.09.2020 13:16 autor: parafianka

Przecież wczoraj było podane że w powiecie dzierżoniowskim nie było nowych zakażeń. Więc skąd to jedno? Dlaczego infornacje podawane przez wojewodę są niespójne z tymi z naszego sanepidu? Dzien wcześniej to samo .wojewida podaje powiaty, ddz brak zakażeń. Za chwilę pojawia się info z sanepidu 3 zakażenia .
sobota, 26.09.2020 08:34 autor:

wczoraj, 11 godz temu
wczoraj, 13 godz temu
2
wczoraj, 15 godz temu
2