komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

środa, 2 grudnia 2020

Balbiny, Bibianny

Koronawirus w Dzierżoniowie i Bielawie

niedziela, 27.9.2020 14:30 , komentarze: 60 , odsłony: 21946
kategorie artykułu:

Prezentujemy sytuację epidemiologiczną w powiecie dzierżoniowskim na dzień 27 września - godz 14:00.

- Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym:  5 - osoby zdrowe, z dalszego kontaktu, które prowadzą samokontrolę stanu zdrowia i objawów

- Liczba osób w kwarantannie i izolacji: 75

Kwarantanną na mocy decyzji PPIS obejmowane są osoby zdrowe, z tzw. styczności, tj. mające bezpośredni bliski kontakt z osobą zakażoną lub potencjalnie zakażoną oraz osoby w tzw. kwarantannie granicznej - po przekroczeniu zewnętrznej granicy UE.

- Liczba osób zakażonych (z wynikiem +) od początku pandemii:  70
* W tym 6 aktywnych. 2 nowe osoby, to młody mężczyzna z Dzierżoniowa i młoda kobieta z Bielawy.

PSSE Dzierżoniów

 

 

Wasze komentarze

Takie wulgaryzmy z ust kobiet ,przerażające
A dzieci tych Pan pójdą do Komunii Św.skoro Kościół taki zly .
Kultury drogie Panie!
Trzymacie za ręce swoje dzieci i wypowiadacie takie słowa, jaki dajecie przykład?
środa, 28.10.2020 23:27 autor: Xxx

"A świstak siedzi i zawija je w te sreberka" Żenada i kupa śmiechu, z przewagą śmiechu
niedziela, 27.09.2020 17:02 autor:



Lekarz to śmierdząe tchórze jak przechodzi ie Koło ich przychodni to czuć fetor jak publicznego kibla tak czuć ich strach
wtorek, 29.09.2020 06:14 autor: Gol

Czy ktoś w tym powiecie zna przychodnie, gdzie można normalnie iść do lekarza. Ja nie mogę od 2 miesięcy się dostać do swojego na osiedlu.. Tele leczenie mi nie pomaga
poniedziałek, 28.09.2020 21:01 autor: poszukiwacz

Prawie jak na Białorusi

https://www.youtube.com/watch?v=Ba9Y
t07_QpI
niedziela, 27.09.2020 17:47 autor:

może się ludziom w końcu gały otworzą
poniedziałek, 28.09.2020 13:47 autor:

no to ładnie
poniedziałek, 28.09.2020 13:44 autor:

A pamietacie, jak przed wynalezieniem internetu wszyscy mysleli, ze przyczyna glupoty jest kiepski dostep do informacji? Jak bardzo sie wtedy mylilismy.
poniedziałek, 28.09.2020 09:12 autor: obiektywna

Boże... koronawirus... zesrałem się w majty. Odnotujcie to jako kolejny przypadek.
niedziela, 27.09.2020 22:29 autor:

haha
poniedziałek, 28.09.2020 10:25 autor:

I czego rżysz,jesteś normalny?
poniedziałek, 28.09.2020 12:00 autor: ...

załóż pampers,możesz bisować!
poniedziałek, 28.09.2020 12:27 autor:

Czytam komentarze mędrców, co wiedzą lepiej i już mam pewność, że ich celem nie jest zbawienie ludzkości ale ulżenie sobie bo to grupa pospolitych awanturników, którzy znaleźli powód do wylewania swoich frustracji. Nie chcesz nosić maseczki czy przyłbicy, nie noś ale nie zmuszaj nikogo, żeby tylko ciebie słuchać. Wolny wybór i uszanuj wolę tych, którzy są ostrożni biedny awanturniku!
poniedziałek, 28.09.2020 10:41 autor:

Jak się zaziebisz to po tobie. Korona podpinka murowana.
poniedziałek, 28.09.2020 09:31 autor: Lola

kto jest glupszy glupiec czy ten co slucha glupca ,wiec sluchajcie dalej
poniedziałek, 28.09.2020 04:30 autor:

autor.-Ty jesteś ,,najmądrzejszy"!
poniedziałek, 28.09.2020 07:43 autor: K

A ja mam kac VEGAS
poniedziałek, 28.09.2020 01:27 autor:

Dajcie spokuj z tą pseudo pandemiom
niedziela, 27.09.2020 19:02 autor: Korona wirusik

Wystarczy że B.Geyts sprzeda strzepionki i będzie po wirusie.
niedziela, 27.09.2020 23:54 autor: ddz

korona ściema wyłącz tv włącz myślenie ściągnij kaganiec
niedziela, 27.09.2020 23:10 autor:

A dlaczego nie podają nazwisk ludzi skąd człowiek może wiedzieć że nie miał kontaktu z tą osobą
niedziela, 27.09.2020 17:00 autor: MANIEK

Promasz siedlisko dziadostwa i korony .....ame
niedziela, 27.09.2020 17:09 autor: Edek

Edek kiedy audi sprzedajesz?
niedziela, 27.09.2020 22:45 autor: Maniek Lakiernik

polskieradio24.pl/130/8806/Artykul/25900
55,Protesty-przeciwko-istnieniu-pandemii
-
niedziela, 27.09.2020 20:41 autor:

tak będziemy tu dyskutować . Ale wiecie co poczytajcie na wikipedia o grypie. Tam pisze wszystko i porównajcie to sobie z tym popularnym obecnie wirusem. pozdrawiam tych bojących sie jak i nie bojących sie
niedziela, 27.09.2020 20:35 autor:

Respirator- powikłania po wentylacji mechanicznej. Proszę sobie poczytać i porównać z tym co przekazują nam osoby po takim leczeniu na covid. Że płuca takie zniszczone. A tu pyk - niewłaściwe leczenie.
niedziela, 27.09.2020 20:17 autor: Fgh

W Kraśniku podobne artykuły,
niedziela, 27.09.2020 20:12 autor: Fgh

Po co straszycie ludzi???Nikt nie wierzy w tą pseudo ściemę...Tfu,na to wszystko...
niedziela, 27.09.2020 18:41 autor: Ghost

Przepis na udaną pandemię:
1. Znajdź choroby, na które co roku chorują miliony ludzi na całym świecie.
2. Przypisz objawy tych chorób nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego.
3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.
4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.
5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki.
6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.
7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.
8 . Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony.
9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.
10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.
11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.
12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny.
niedziela, 27.09.2020 17:51 autor:

RACJA RACJA RACJA !!!!
niedziela, 27.09.2020 18:17 autor:

Podać nazwiska? Żebyście ich zlinczowali?
niedziela, 27.09.2020 17:13 autor: