komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

czwartek, 3 grudnia 2020

Franciszka, Ksawerego

Akcja policji na ul. Wolności w Bielawie

wtorek, 29.9.2020 21:45 , komentarze: 67 , odsłony: 35108
kategorie artykułu:

29 września po godzinie 21.00 policjanci zatrzymali samochód na ul. Wolności w Bielawie. Funkcjonariusze aresztowali prawdopodobnie dwie osoby. Dokładnie przeszukano samochód i zabezpieczono go na policyjnym parkingu. Przez 2h nie można było poruszać się ul. Wolności od marketu Netto w dół Bielawy. W akcji brali udział policjanci z wydziału kryminalnego oraz dzierżoniowskiej i bielawskiej prewencji. PATRZ: Policja podsumowuje akcję w Bielawie. Przejęto ponad 8250 porcji narkotyków [WIDEO]

 

Wasze komentarze

kiedy złodziej SASIN odda 70mln zł

to jest afera .
środa, 30.09.2020 09:54 autor: złodzieje

Wyłącz tvn.Orzech ci się lasuje POkrako.
środa, 30.09.2020 22:22 autor: Stop bolszewii.

SHEJLA KLUB TO DNO
środa, 14.10.2020 22:21 autor:

A ciapaci chandluja prochami i nic sobie z tego nikt nie robi. Jeden z dziarą na ryju jeździ bez prawka i nawet nie wie co to są znaki bo skąd geny idą po rodzinie
środa, 30.09.2020 10:25 autor: Tadek

Ejjj a gdzie ich zablurowane zdjecia, kogo wyście zatrzymali? Samochód? Pokazać bandytow
sobota, 03.10.2020 18:40 autor:

BRAWO POLICJA
niedziela, 04.10.2020 00:33 autor:

mati trza bylo sie ukladac z prok.? tatus tak sie chwalil na pce XD kombi buehehehe
sobota, 03.10.2020 01:14 autor:

Tatus dobry patol z PROMASZU
sobota, 03.10.2020 01:28 autor:

A co z Górną Bielawa, trenerzy od piłki i zapasow prowadza lichwe i leja po gebie. Kiedy sie za nich wezma
czwartek, 01.10.2020 09:53 autor:

chyba dolną :)
piątek, 02.10.2020 01:42 autor:

mati w koncu w domu :D
piątek, 02.10.2020 08:57 autor:

On w domu a ty gdzie?????
piątek, 02.10.2020 11:14 autor:

tam gdzie ciebie nie bedzie napewno
piątek, 02.10.2020 15:03 autor:

Patologia to wy wszyscy co szukacie sensacji..... Buraki.... Fałszywi koledzy
piątek, 02.10.2020 11:23 autor:

Pisiorki szykują nowe podatki. Miedzy innymi podatek deszczowy. Zapłacą wszyscy: spółdzielnie mieszkaniowe /przerzucą to na lokatorów/, szkoły, szpitale, osoby prywatne, firmy /przerzucą to na klientów/. Brawo wy!
środa, 30.09.2020 08:14 autor: wujek Witek



Brawo Policja. Polecam isc za ciosem i sprawdzic jeszcze bialego Fiata Frimont z gornej Bielawy. Napewno cos znajdziecie......
środa, 30.09.2020 11:03 autor: 123

dzięki za podpowiedź.
czwartek, 01.10.2020 10:02 autor: Autor

Brawo, W końcu przestali być wam potrzebni to ich wsadziliscie XD
czwartek, 01.10.2020 08:32 autor:

Kiedy katolicy przestaną gwałcić polskie noworodki
środa, 30.09.2020 23:08 autor: Polak

Za mało podatków, więcej podwyżek, wyższy VAT, nowe daniny na kler, więcej, więcej, cisnąć Polaków jak na dojną zmianę przystało !!!!
środa, 30.09.2020 22:39 autor: Trzeźwo-myśląca

Nielegalna substancja na dachu piwo Somersby smak arbuzowy na pewno pochodziło z przemytu
środa, 30.09.2020 14:31 autor: Ddz

Arbuzik najlepszy i jabłuszko
środa, 30.09.2020 18:13 autor:

POkraki strasznie sKOwyczą dziś.
środa, 30.09.2020 17:07 autor: Yoda

Dostali cynk że jedzie COVID 19 . Mam nadziej że go złapali
środa, 30.09.2020 14:10 autor: Jarku królu Polski , módl się za

Policjo weźcie się za Pieszycką patologie koniecznie co cały czas kradnie demoluje ćpa kradnie po działkach i marketach giną rowery złom narzędzia rowery ktm-y , cwele na skuterkach Mefedronu potrzebują straszna patologia
środa, 30.09.2020 11:08 autor: Agnieszka z górnych

CZYTAJĄC KOMENTARZE - WY PATOLE SPÓJRZCIE NA SIEBIE...pisać to poprawnie nie potrafi a i rozumy pozjadane- wymądrzać to sie byle kto potrafi a poza tym - BRAWO POLICJA !!!
środa, 30.09.2020 10:55 autor:

Ciekaw jestem, czy te wszystkie cioty, co tak tutaj jadem pluja, pluli podobnie przy aferach, rozpasaniu i rojnowaniu Polski za czasow ryzego i jego lewacko-zydowskiej sitwy???
środa, 30.09.2020 08:38 autor: Jozek z Uciechowa

Pisoeska banda komunistów
środa, 30.09.2020 09:19 autor: Babcia Jadzia

Oficjalnie. Nowak sypie a kilku jest u nas umoczonych
środa, 30.09.2020 07:56 autor: Jj

Sławek N.Ps."Zegarek" alias "Kadrowy" POgrąża KOlesi z naszego POwiatu.
środa, 30.09.2020 07:23 autor: Borewicz

Czyżby zatrzymali Kaczysława za łapówkę dla księdza?
środa, 30.09.2020 07:32 autor: autor

dzisiaj, 2 godz temu
20