komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

wtorek, 15 czerwca 2021

Wita, Jolanty

Chory na COVID-19 uciekł ze szpitala w Dzierżoniowie

środa, 28.4.2021 11:00 , komentarze: 36 , odsłony: 16421
kategorie artykułu:

Redakcja Doba.pl dotarła do informacji, że rano 27 kwietnia policja poszukiwała mężczyzny, który mając koronawirusa uciekł ze Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie. Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie potwierdziła, że takie zdarzenie miało miejsce.

                                                                                     Foto.: WOT

- 27 kwietnia około 7:30 dyżurny dzierżoniowskiej jednostki policji otrzymał informację, iż ze Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie uciekł 42-latek z potwierdzoną chorobą COVID-19. Policjanci ustalili miejsce pobytu mężczyzny, który został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego - powiedział Doba.pl kom. Marcin Ząbek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.

 

Wasze komentarze

Przecież jak miał covid to powinien być umierający , a jak uciekł to chyba zdrowy był
środa, 28.04.2021 19:58 autor: Widziałam jak biegł

dokladnie
środa, 28.04.2021 20:02 autor:

suszyło go???hi a wogóle nie rozumiem jak można ucieć z covidowego oddziału? Mało personelu?
środa, 28.04.2021 17:00 autor:

Wlasnie ze malo
sobota, 01.05.2021 14:05 autor: autor

Jak to doba. Pewnie chory bezobjawowy którego trzeba było hospitalizować bo było wolne łóżko a łóżko covidowe kosztuje. Szpital przez pandemie jest juz na plusie a taki zadłużony.
środa, 28.04.2021 19:33 autor:

Nie dziwie się.Toż to mordownia nie szpital.Skoro uciekł to nie był chory.Na ten wasz covid- nie powinien nawet ruszać się.
środa, 28.04.2021 15:31 autor: uciekinier

racja
środa, 28.04.2021 18:45 autor:

Uciekł chyba nogami do przodu. Nie można im uciec...
piątek, 30.04.2021 04:19 autor: Artuu

To po co zgłaszał się do szpitala ? Przecież nikt na siłę go nie zabrał z domu. Bał się że umrze i dzwonił na karetkę, a teraz uciekł i ma w dupie że inni się boją. NAJSUROWSZA Z MOŻLIWYCH KARA.
czwartek, 29.04.2021 11:34 autor:

30 tys. i 2 lata za narażanie innych. Prawo musi być surowe. Takich trzeba izolować od społeczeństwa.
czwartek, 29.04.2021 10:52 autor:

z respiratorem czy bez?
środa, 28.04.2021 15:47 autor: dowcip

Przecież może w domu chorować....teraz szpital jak więzienie...mają płacone i pacjent przetrzymywany wbrew swojej woli....
czwartek, 29.04.2021 07:54 autor: Anonim

Nie uciekł!Miał termin szczepionki.
środa, 28.04.2021 20:49 autor:

Hahahaha
środa, 28.04.2021 21:45 autor: Ania

Jedyny zdrowy w tym szpitalu!
środa, 28.04.2021 21:13 autor: kutik

Próbował ratować życie.
środa, 28.04.2021 16:52 autor:

!!!
czwartek, 29.04.2021 06:28 autor:

Dowalić karę, a jak nie to niech umiera pod płotem.
środa, 28.04.2021 18:59 autor: Babcia Jadzia

Po co jak objaw bez objawowy
środa, 28.04.2021 23:03 autor:

marnie karmili?
środa, 28.04.2021 14:29 autor:

rozgłos bo uciekł z oddziału covidowego?nie rozumiem dlaczego nie było rozgłosu na temat chorych z covidem oczekujących na przyjęcie na oddział???
środa, 28.04.2021 16:11 autor:

Durni ci u nas nie brakuje...!!! Powinien zostać ukarany z całą surowością...!!!
środa, 28.04.2021 15:07 autor: y

Chyba chcieli go, wciągnąć do totalnej opozycji
środa, 28.04.2021 17:46 autor: autor

Podać dane uciekiniera a znajdzie się bardzo szybko !!!
środa, 28.04.2021 14:41 autor: Jerzy

Jeden z wielu dziwnych w tym mieście !!
środa, 28.04.2021 14:49 autor:

Policja poszukiwała MĘŻCZYZNY drodzy propagatorzy języka