Wicemistrzostwo Polski Kickboxingu dla zawodniczki SKT TIGER

poniedziałek, 17.5.2021 17:00 2238 4

14-16 maja troje zawodników SKT TIGER rywalizowało we Włoszakowicach podczas Mistrzostw Polski Kickboxingu. Na zawodyzjechało się 70 klubów z całej Polski, żeby wywalczyć tytuł Mistrza Polski zgłosiło się 550 zawodników. Taka liczba startujących sprawiła, że poziom był  wysoki, a o najwyższe miejsca było niezwykle trudno.

Julia Musiałek po stoczonych 4 pojedynkach wywalczyła Wicemistrzostwo Polski mierząc się kolejno z zawodniczkami:

• X-Fight Piaseczno wygrywając 3:0.
  • Polonia Leszno wygrywając już w pierwszej rundzie.
  • Egidy Olsztynka  wygrywając w 2 rundzie.

Dopiero w finale po trzy rundowym pojedynku uległa doświadczonej wielkokrotnej Mistrzyni Polski, która reprezentowała również X-Fight Piaseczno. Sukces budzi wielkie nadzieje na kolejne zwycięstwa.

Ogromnym sercem do walki wykazali się  Kacper Tuczapski oraz Zuzanna Klimczak, którzy przegrali swoje pojedynki.

Za organizację i przygotowania do zawodów dziękujemy trenerom Tomaszowi Bohuszewiczowi oraz Damianowi Jagodnickiemu.