komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

niedziela, 19 stycznia 2020

Henryka, Mariusza

KS BALTI: puchar dla najlepszej drużyny na Andrzejkowych Zawodach Pływackich [foto]

wtorek, 10.12.2019 10:54 , komentarze: 5 , odsłony: 1692
kategorie artykułu:

W sobotę 7.12.2019 na dzierżoniowskiej pływalni odbyły się Andrzejkowe Zawody Pływackie organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz klub MKS 9 Dzierżoniów. W zawodach udział wzięło ponad 200 zawodników z 17 klubów z Dolnego Śląska. Dzieci rywalizowały w kategoriach wiekowych: 2010, 2011, 2012, 2013 i młodsi a nasz klub reprezentowali:

Kategoria 2010 (9 lat): Alicja Przybyszewska, Lena Kucharek, Filip Bernacik, Jan Cybart, Karol Wójcik;
Kategoria 2011 (8 lat): Natasza Paraciej, Julia Kuter, Zuzanna Białek, Pola Kowalska, Szymon Zarzycki, Dawid Opaliński, Maksymilian Czerwiński, Aleksander Cebula, Tomasz Milnerowicz;
Kategoria 2012 (7 lat): Blanka Antczak, Aleksandra Terech, Mateusz Bątor, Dawid Goryl, Nikolas Nalewka, Wiktor Kuta, Miłosz Kuta, Maurycy Kut;
Kategoria 2013 i młodsi (6 lat i młodsi): Zofia Kobyra, Marta Zienkiewicz, Lila Paraciej

Medale dla klubu zdobyli:

ZŁOTE:
Dawid Goryl, 25m stylem grzbietowym, czas 22,62
Dawid Opaliński,  25m stylem grzbietowym, czas 21,84
Natasza Paraciej,  25m stylem klasycznym, czas 22,19
Natasza Paraciej,  25m stylem dowolnym, czas 17,58
Szymon Zarzycki,  25m stylem klasycznym, czas 25,17
Filip Bernacik, 50m stylem klasycznym, czas 49,65
Alicja Przybyszewska, 50m stylem dowolnym, czas 39,42

SREBRNE:
Alicja Przybyszewska, 25m stylem motylkowym, czas 18,96
Filip Bernacik,  25m stylem motylkowym, czas 19,44

BRĄZOWE:
Zofia Kobyra, 25m stylem dowolnym, czas 35,33
Jan Cybart, 50m stylem dowolnym, czas 40,51

Miejsca punktowane wywalczyli:
Blanka Antczak, miejsce 4, 25m stylem grzbietowym, czas 28,98
Maurycy Kut, miejsce 4,  25m stylem grzbietowym, czas 25,37
Mateusz Bątor, miejsce 8,  25m stylem grzbietowym, czas 28,95
Zuzanna Białek, miejsce 6,  25m stylem grzbietowym, czas 24,50
Julia Kuter, miejsce 7,  25m stylem grzbietowym, czas 24,78
Tomasz Milnerowicz, miejsce 5,  25m stylem grzbietowym, czas 24,78
Aleksander Cebula, miejsce 8,  25m stylem klasycznym, czas 33,41
Szymon Zarzycki, miejsce 4, 25m stylem dowolnym, czas 19,85

Suma punktów za miejsca od 1 do 8 uzyskana przez naszych zawodników pozwoliła nam wygrać klasyfikację generalną klubów.

Najmłodszą naszą zawodniczką była Lila Paraciej (ur. 2015), która pokazała, że ma ogromne serce do walki i wielki talent do pływania.

Wszyscy zawodnicy uzyskali czasy, które są ich nowymi rekordami życiowymi.Wyniki dostępne na stronie: http://live.megatiming.pl/nadobny/2019/12_07_dzierzoniow/wyniki.pdf
Treningi naszych zawodników mogą odbywać się dzięki wsparciu finansowemu z Gminy Bielawa – dziękujemy.

KS BALTI

 

Wasze komentarze

Super dzieciaki gratulacje
środa, 11.12.2019 13:34 autor:
Skoro tu wchodzisz, to pewnie czytasz, a jak czytasz ze...
środa, 11.12.2019 06:33 autor: Pływak z Biedawy
Kto to czyta?
wtorek, 10.12.2019 20:05 autor:
Gratulacje
wtorek, 10.12.2019 17:52 autor:
piątek, 17.1.2020 14:18
16
piątek, 17.1.2020 12:38
piątek, 17.1.2020 09:56
piątek, 17.1.2020 09:15
czwartek, 16.1.2020 21:44
2
czwartek, 16.1.2020 20:30
czwartek, 16.1.2020 11:17
środa, 15.1.2020 16:19
4
środa, 15.1.2020 13:33
5
czwartek, 16.1.2020 00:15
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
HOTEL MIODOWY
HOTEL MIODOWY
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar