komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 17 maja 2021

Paschalisa, Slawomira

Lokum Monte – zamieszkaj blisko natury

poniedziałek, 26.4.2021 11:54 , odsłony: 2225
kategorie artykułu:

Bliskość natury i łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych mają kluczowe znaczenie dla komfortu codziennego życia. Nic dziwnego, że mieszkania w dolnośląskiej Sobótce cieszą się dużym zainteresowaniem. Wśród osiedli z tego obszaru na uwagę zasługuje przede wszystkim Lokum Monte – nowa inwestycja dewelopera z Wrocławia.

Mieszkania na sprzedaż w dolnośląskiej Sobótce

Leżąca u podnóży góry Ślęży Sobótka to niewielka miejscowość, stanowiąca doskonałą bazę wypadową do jednodniowych wycieczek mieszkańców stolicy Dolnego Śląska i nie tylko. Miasteczko to cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób szukających miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku lub przestrzeni do aktywnego wypoczynku. W stronę Sobótki coraz chętniej zwracają się również inwestorzy, planujący zakup mieszkania pod wynajem turystom. Wszystko to sprawia, że miejscowość zyskuje na popularności, a Lokum Deweloper wybrał to miejsce pod lokalizację swojej kolejnej inwestycji. Nowe mieszkania Lokum Monte w Sobótce wyróżnia się będą wysokim standardem wykonania oraz doskonałym położeniem niedaleko górskich szlaków.

Lokum Monte – osiedle u podnóża Ślęży

Lokum Monte to kameralny i luksusowy kompleks mieszkań, który powstaje tuż przy zielonych terenach dolnośląskiej Sobótki. Inwestycja ta realizowana jest przez firmę Lokum Deweloper z Wrocławia. Przemyślana i kameralna architektura osiedla harmonijnie gra z krajobrazem okolicy.

Kompleks Lokum Monte zostanie wyposażony w prywatną strefę wellness, w której do dyspozycji mieszkańców znajdzie się basen, sauny oraz sala fitness. Zróżnicowana oferta mieszkań i metraży sprawi, że oferta ta będzie idealną propozycją dla wszystkich, którzy marzą o własnym mieszkaniu z dala od miejskiego zgiełku.

Górski kompleks dla wymagających Klientów

Niskokondygnacyjne budynki o nowoczesnych prostych kształtach oraz spadzistych dachach mają nawiązywać do krajobrazu okolicy. Klasyczne odcienie elewacji sprawią, że Lokum Monte będzie prezentować się prestiżowo i elegancko.

Naturalną oprawę architektury stworzy przeznaczona do użytku mieszkańców przestrzeń, którą wypełnią rośliny nawiązujące do lokalnej flory, takiej jak paprocie, kosodrzewina i zawilce. Wygodna mała architektura oraz place zabaw nie tylko zachęcą mieszkańców do wypoczynku po ciężkim dniu spędzonym w pracy, ale też będą sprzyjać sąsiedzkiej integracji.

Sobótka – atrakcyjna lokalizacja i mieszkania

Nazwa Lokum Monte nawiązuje do popularnej na Dolnym Śląsku góry Ślęży. Umiejscowienie osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania dla osób, które chciałyby zmienić swoją codzienność. Naturalny krajobraz, czyste powietrze oraz bliskoś lasów stwarzają idealne warunki do codziennej aktywności na łonie natury oraz pozwalają odnaleźć wewnętrzną harmonię.

Warto pamiętać, że Sobótka posiada rozbudowaną infrastrukturę miejską, niezbędną do wygodnego życia. W miasteczku znajdują się sklepy spożywcze, apteki, przedszkola i szkoły, a także placówki medyczne oraz banki. Dobra komunikacja z Wrocławiem pozwala na szybki dojazd do centrum miasta – trasę z Sobótki do Wrocławia można pokonać samochodem w pół godziny. Wyżej wymienione powody sprawiają, że mieszkania na sprzedaż w Sobótce często wybierane są przez osoby pracujące na co dzień w stolicy Dolnego Śląska.

Zapoznaj się z ofertą wrocławskiego Lokum Deweloper

Lokum Monte to osiedle wznoszone przez firmę Lokum Deweloper, której inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu  wyróżniają się ze oryginalnymi rozwiązaniami architektonicznymi, jakością użytych materiałów oraz wysokim standardem wykonania. Wieloletnie doświadczenie na rynku mieszkaniowym oraz znajomość potrzeb mieszkańców sprawiają, że firma Lokum Deweloper zachwyca przemyślanymi projektami oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. dziś odwiedź stronę Lokum Deweloper i przekonaj się, że mieszkanie w górach może być tym, czego szukałeś.

 

 
dzisiaj, 9 godz temu
3
dzisiaj, 10 godz temu
11
niedziela, 16.5.2021 22:25
22
sobota, 15.5.2021 02:30
15
sobota, 15.5.2021 03:00
48
piątek, 14.5.2021 21:30
10
piątek, 14.5.2021 22:51
5
czwartek, 13.5.2021 09:42
51
środa, 12.5.2021 13:00
32
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Mati Autogaz
Mati Autogaz