komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

środa, 21 kwietnia 2021

Anzelma, Bartosza

Media społecznościowe w służbie branży turystycznej

czwartek, 25.2.2021 09:30 , komentarze: 0 , odsłony: 256
kategorie artykułu:

Zachęcamy przedsiębiorców z branży turystycznej z Powiatu Dzierżoniowskiego do udziału w szkoleniu z prowadzenia mediów społecznościowych. Organizatorem szkolenia jest Polska Organizacja Turystyczna.

Dlaczego media społecznościowe są ważne dla branży turystycznej? Jak je skutecznie wykorzystać do zdobywania klientów? Na co uważać? O tym i innych zagadnieniach dotyczących marketingu w internecie dowiesz się podczas darmowego szkolenia organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną.  

Nie ma cię w internecie? To znaczy, że nie istniejesz. Bez względu na to, co sądzisz o nowych technologiach i mediach cyfrowych, musisz podążać za preferencjami klientów. A znaleźć możesz ich właśnie w internecie. Statystyczny Polak spędza tu ponad 6 godzin dziennie, a dostęp do sieci w 2020 r. posiadało już więcej niż 90 proc. polskich gospodarstw domowych. Oznacza to, że przy odpowiednim wykorzystaniu narzędzi marketingu online, zyskasz możliwość dotarcia do osób zainteresowanych twoją ofertą i zbudowania z nimi relacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, weź udział w darmowym szkoleniu “Bądź aktywny – daj się znaleźć!” organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną.  

Podczas szkolenia dowiesz się, dlaczego aktywność w mediach społecznościowych jest ważna w twojej branży. Poruszony zostanie zarówno podstawowy zakres zagadnień związanych z wizytówkami Google, komunikowaniem na Facebooku oraz Instagramie, ale omówione zostaną także zasady budowania identyfikacji wizualnej w internecie, a dla użytkowników zaawansowanych planowanie kampanii reklamowych skierowanych do konkretnych grup odbiorców. Forma szkolenia łączyć będzie część wykładową z praktycznymi warsztatami. Poziom szczegółowości poruszanych zagadnień dostosowany zostanie do zaawansowania i potrzeb grupy.
 
Szkolenie skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw z branży turystycznej, które zarejestrowały się w bazie obiektów biorących udział w programie Polski Bon Turystyczny oraz które same, własnym sumptem prowadzą swoje media społecznościowe. Szkolenie planowane jest na II połowę marca 2021 roku. Będziemy wdzięczni za uzupełnienie poniższej ankiety dotyczącej potrzeb szkoleniowych, tak abyśmy mogli jak najlepiej przygotować program szkolenia i dostosować poziom jego zaawansowania. 

Szczegółowe informacje oraz zapisy na szkolenie dostępne będą na stronie www.bonturystyczny.gov.pl
 
Organizatorem wydarzenia “Bądź aktywny – daj się znaleźć!” jest Polska Organizacja Turystyczna. Szkolenie powstaje w ramach wsparcia procesu digitalizacji branży, wymiany doświadczeń i programu zachęcającego do cyfrowej transformacji i rozwoju przedsiębiorców z sektora turystycznego.

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 19.4.2021 12:45
6
poniedziałek, 19.4.2021 09:45
1
niedziela, 18.4.2021 15:03
3
piątek, 16.4.2021 14:38
2
piątek, 16.4.2021 11:45
4
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Mobilna Myjnia Parowa
Mobilna Myjnia Parowa
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny