MKS 9: pływacy w Zielonej Górze

poniedziałek, 11.10.2021 08:30 759 0

10.10.2021 roku, w Zielonej Górze, odbył się Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego w pływaniu na 25m basenie. W zawodach udział wzięło 147 zawodników z 10 klubów. Nasz klub reprezentowało 19 zawodników, podopiecznych trenera Andrzeja Wojtala.

W kategorii 11 lat i młodsi:

Kornel Pisarski zajął dwa pierwsze miejsca na dystansie 100m stylem zmiennym (1:26,09) i  50m stylem grzbietowym (38,65) oraz miejsce drugie na dystansie 50m stylem motylkowym (35,80).

Gabriela Gendziel zajęła siódme miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym (42,76), a na dystansach 50m stylem klasycznym (50,47) i 50m stylem dowolnym (38,15) zajęła kolejno dziesiąte i dwunaste miejsce.

Zuzanna Szel na dystansach 50m stylem grzbietowym (40,11), 50m stylem motylkowym (38,52) i 50m stylem dowolnym (34,75) zajęła kolejno drugie, trzecie oraz szóste miejsce.

Damian Kasprzak zajął czwarte miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym (48,92), piąte miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym (1:26,26) oraz szóste miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym (35,22).

W kategorii 13 lat:

Wiktoria Raszewska zajęła pierwsze miejsce na dystansie 100m stylem zmiennym (1:22,74), a na dystansach 100m stylem klasycznym (1:30,92) i 50m stylem motylkowym (36,61) zajęła drugie miejsca.

Gaja Kopera na dystansie 50m stylem dowolnym (31,61) zajęła pierwsze miejsce, a na dystansach 100m stylem grzbietowym (1:22,01) i 50m stylem klasycznym (39,89) – drugie miejsca.

Mateusz Pietrewicz zajął pierwsze miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym (35,45) oraz czwarte miejsca na dystansach na 50m stylem dowolnym (30,16) i 50m stylem klasycznym (41,09).

Patryk Falkowski na dystansie 100m stylem dowolnym (1:18,00) zajął piąte miejsce, a na dystansie 50m stylem dowolnym (32.38) zajął ósme miejsce.

Hubert Falkowski zajął szóste miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym (1:27,90) a na dystansie 50m stylem dowolnym (34,55) – dziesiąte miejsce.

W kategorii 14-15 lat:

Hanna Nawrot na dystansie 100m stylem zmiennym (1:17,21) zajęła drugie miejsce, a dystanse 50m stylem dowolnym (29,94) i 50m stylem motylkowym (32,91) zakończyła na czwartej pozycji.

Olivier Paprzycki zajął trzecie miejsce na dystansach 50m (29,64) i 100m (1:10,10) stylem motylkowym oraz piąte miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym (26,00).

Magdalena Ramilowska na dystansach 100m (1:10,82) i 50m (31,70) stylem dowolnym oraz 50m stylem motylkowym zajęła kolejno piąte, szóste i siódme miejsce.

Kacper Kukuła zajął szóste miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym (40,77) a na dystansie 50m stylem dowolnym (29,35) zajął dwunaste miejsce.

W kategorii open:

Miłosz Sztachelek na dystansach 50m stylem motylkowym (30,78) oraz 50m (26,98) i 100m (1:01,75) stylem dowolnym zajął kolejno siódme, jedenaste i dwunaste miejsce.

Lateef Hanus na dystansach 50m stylem dowolnym (28,06) i 50m stylem motylkowym (32,08) zajął dwunaste miejsca, a na dystansie 100m stylem dowolnym (1:07,24) – piętnaste miejsce

W klasyfikacji generalnej za dwa najlepsze starty Kornel Pisarski i Gaja Kopera, w swoich kategoriach wiekowych, uplasowali się na trzecim miejscu.

Ewa Ramilowska, Julia Rybitwa, Kacper Kędzierski i Mateusz Kut uzyskali dobre wyniki, poprawiając swoje rekordy życiowe.

Uczestnictwo zawodników klubu w zawodach zostało współfinansowane ze Środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów i Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Wyniki: http://livetiming.pl/contest/6e17e936-547a-41fc-b1b7-7cba3d23d9ef

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)